Forum

Terminal Server kay...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Terminal Server kayıt işlemi

6 Yazılar
3 Üyeler
0 Reactions
724 Görüntüleme
(@BulentUcar)
Gönderiler: 561
Prominent Member
Konu başlatıcı

Selamlar,

Arkadaşlar. Win 2003 Std. Server-Terminal Server üzerindeki kullanıcıların yaptıkları işlemleri (görüntüsel)kaydeden ve bunu düzenli olarak bir klasöre atan ve aynı zamanda kullanıcıları yavaşlatmayan ütopik bir program var mıdır 🙂

Gönderildi : 30/03/2009 20:03

(@kadirakbaba)
Gönderiler: 895
Noble Member

spyworks adlı programı var.Kullanmanı tavsiye ederim.Remote kopyalamada sana hangi dosyanın kopyalandığını dahi mail bile atıyor:)Programın yaptıkları bununla sınırlı değil network envanteri,kullanıcı makinasına program yükledi ise ne yükledi hangi makinada hangi programlar fiziksel parcaların seri ve mac adreslerini dahi verebiliyor.Bu saydıklarım sadece bir kaç özelliği...

Saygılar 

Gönderildi : 30/03/2009 20:18

(@OnurPULGAT)
Gönderiler: 136
Estimable Member

Kullanıcıları ve domain yapısını birazcık yıpratan bir program var.  Terminal serverda ben denemiştim. Biraz yapınızdan ve terminal serverın özelliklerinden bahsederseniz sizi etkileyip etkilemiyeceğini söyleyebilirim.

Program ismi : Spector Pro ; program printer çıktılarınıi, hangi programda çalıştıklarını, msn konuşmaları, mail vs. bir çok şeyi kayıt ediyor ve bunları gizli bir şekilde yapabiliyor.

Fakat dediğim gibi bende bazı problemler çıkartmıştı. 

Gönderildi : 30/03/2009 20:19

(@BulentUcar)
Prominent Member
Konu başlatıcı

Benim amacım, dışarıdan hizmet aldığımda o vatandaşın remote ile neler yaptığını kayıt olarak saklamaktı. Fakat şimdi kapsamlı olsun istiyorum, sadece görüntüsünü kaydetsin yeter. Zaten neler yaptığı video olarak kaydedilmiş oluyor. 20kullanıcılı TS üzerinde bunu yapmak istiyorum.

Gönderildi : 30/03/2009 20:22

(@OnurPULGAT)
Gönderiler: 136
Estimable Member

Benim dediğim program ile belirli süreler boyunca resim çektirebiliyorsun. Fakat bunun dışında video alabileceğin program bilmiyorum malasef.

Gönderildi : 30/03/2009 20:26

(@BulentUcar)
Prominent Member
Konu başlatıcı

Camtasia bu işi yapıyor aslında.TS için tam teşekküllü değil...

Gönderildi : 30/03/2009 20:30

Paylaş: