Forum

Network ortamında k...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Network ortamında kullanılacak en iyi remote desktop erişimi hangisi?

26 Yazılar
16 Üyeler
0 Likes
1,444 Görüntüleme
(@sinankahraman)
Gönderiler: 5225
Illustrious Member

Selam;

TeamViewer ıda denemeni tavsiye ederim. Teamviewer programı uzakmasa üstü programlarından ayıran en büyük
özelliği port acmadan karsı tarafın bilgisayarını kontrol
edebiliyorsunuz.. Dosya transferi, izleme modu ve mouse -klavye
kontrolü gibi özellikleri bulunmaktadır.

Gönderildi : 07/05/2008 15:18

(@AliYILMAZ)
Gönderiler: 125
Estimable Member

Dameware kullanıyorum lisanslı versiyonda bahsettiğin problemle karşılaşmadım.

conf. file ayarlarını düzgün yaptığında karşı taraf bağlandığını anlamıyor.

istersen radmini dene hide try icon seçeneğini işaretle client tarafında.

Gönderildi : 07/05/2008 15:50

(@sinankahraman)
Illustrious Member

Selam;

Gizleme olayına bniye ihtiyaç duyduğunuzu anlayamadım.  Kullanıcıların bilgisi dışında PC lere bağlanıp kontrol mü edeceksi niz? Portalımızda bunu defalarca dile getirdik. Kullanıcıların bilgisi dışında ki takipleri hem etik değil hemde yasal değil. Bunun dışında uzaktan erişip PC de bir şeylere müdahale etmeniz gerekiyor ise kullanıcı bağlandığınızı hissetmiş yada hissetmemiş ne değişir?

Gönderildi : 07/05/2008 16:17

(@MutluKOC)
Gönderiler: 25
Eminent Member

Selam;

Gizleme olayına bniye ihtiyaç duyduğunuzu anlayamadım.  Kullanıcıların bilgisi dışında PC lere bağlanıp kontrol mü edeceksi niz? Portalımızda bunu defalarca dile getirdik. Kullanıcıların bilgisi dışında ki takipleri hem etik değil hemde yasal değil. Bunun dışında uzaktan erişip PC de bir şeylere müdahale etmeniz gerekiyor ise kullanıcı bağlandığınızı hissetmiş yada hissetmemiş ne değişir?

Merhaba Sinan Bey;

Bu gizlenme olayının etik olmadığı ve yasal olmadığının sizin kadar bende bilincindeyim merak etmeyin bu konuda.Bende portalı takip eden birisiyim.Gizlenme olayı bazı durumlarda yönetim tarafından anlık bilgi edinilmesi gereken durumlarda gerekli oluyor.Çok olmasa da bu olay yönetim isteyebiliyor.Yoksa insanların ne yaptıklarını izlemek gibi bir egom yok :).. Ama titreme olayı ciddi anlamda rahatsız edici ikonlar gidip gelmesi durumu.Yoksa kullanıcı bilsin bilmesin mudahale gerekiyorsa bunu zaten kullanıcı goruyor yada haber verliyor.Çok istisnai durumlar da anlık bir veri almamız gereken anlar için gizlilik olayını sordum.

Gönderildi : 07/05/2008 17:12

(@sinankahraman)
Illustrious Member

Selam;

Yanlış anlamayın lütfen sizin yada bu işlerin bilincinde olan herhangi bir portal sakininin bu tarz bir egosu olabileceğini aklımın ucundan bile geçirmedim , amacım sadece hatırlatmaktı. Asıl egosu olan üstkademe yöneticiler. 🙂

Gönderildi : 07/05/2008 17:48

(@uguryildirim)
Gönderiler: 61
Trusted Member

merhaba 

dameware-ücretli 

radmin ücretli

vnc - free ama bağlandığında icon gözüküyor

bu ve benzeri programlar arasında system tray'da icon gözükmeyen ve ücretsiz olan yazılım var mı?

pm de kabulumdür 🙂

teşekkürler 

Gönderildi : 01/03/2010 13:18

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

Remote Assistance kullanabilirsiniz. İşletim sisitemi ile beraber gelmekte.

http://www.cozumpark.com/blogs/windows_xp/archive/2010/01/17/remote-assistance-uzaktan-yard-m.aspx

Keyifli çalışmalar.

Gönderildi : 01/03/2010 17:36

Sayfa 2 / 2
Paylaş: