Forum

RMS ile dosya g...

Bildirimler
Hepsini Temizle

RMS ile dosya güvenligi hakkında

4 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
385 Görüntüleme
(@cemengin)
Gönderiler: 923
Noble Member
Konu başlatıcı

merhaba arkadaslar sitede mevcut olan makale ile rms uygulamasını hayata gecirecegim fakat sanki biraz karısık anlatılmıs ben bu adm dosyası olusturma olayında koptum yani bunun daha rahat bir yolu yokmu template olusturdum kullanıcılarıda sectim yeterli degilmi sizce birde adm dosyası olusturup gpo ile dağıtmammı gerekiyor arkadaslar.bana bu konuda biraz yardımcı ve destekci olurmusunuz çok basit görünüyor ama cıkamadım işin içinden.

Gönderildi : 12/12/2008 23:49

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

Portalımızdaki makaleler IT türkçe kaynak sıkıntısını ortadan kaldırmak amaçlı yazılmaktadır.Siz bunları ister lkocalde isterseniz sankada denemenizde fayda var.Takıldıgınız yer derken bir hata falna verme olayımı var?

Gönderildi : 13/12/2008 04:30

(@Anonim)
Gönderiler: 0

Merhaba,

Mevcut 2003 serveri member olarak domaine ekledim, ISS ve Diğer uygulamaları yükledikten sonra RMS sunucuyu kurdum ve policy belirledim dökümandaki gibi, ancak benim clientler office 2007 ve buna uygun adm dosyası elinizde varmı, adm dosyası konusunda takıldım. ve tabiki office 2007 konusunda.

yardımcı olurmusunuz?

Gönderildi : 30/01/2009 15:45

(@FatihERDEM)
Gönderiler: 116
Estimable Member

evet arkadaşlar bende bu konuda takıldım, makalede verilen yordamları uyguladım fakat template oluşturmada hata çıkıyor GPO'ya eklenmiyor Microsoft office 2003 diye bir kısım eklenmiyor???? dolayısıyla herşey yarıda kalıyor... çalışan template örneği verecek olan varmı????

Gönderildi : 06/08/2009 15:28

Paylaş: