Forum

Windows Server 2012...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Windows Server 2012 Siyah Ekran

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
369 Görüntüleme
(@MuhammedKAYA)
Gönderiler: 7
Active Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

Geçtiğimiz günlerde üzerinde win ser R2 64x olan bir DELL sunucu aldım.

Üzerine bazı sql den çalışan programlarımızı kurduk güncellemelerini  yaptık zate hazır kurulu mgelmişti kullanıyorduk.

Bu akşam virüs taraması yaptıktan sonra reset attım şimdi logon ekranından sonra simsiyah bir ekran geliyor öyle kalıyor. Ping atıyorum gidiyor ama dosya erişimi yok RDP'de yapamıyorum.

Neler yaptıysam olmadı powershell'den gui kurulumu diye bir şey buldum powershell moduna da geçmiyor onuda yapamadım. Modları da denedim hiç birinde açılmıyor.

bu bir keresinde elektik kesintisi sonucunda olmuştu uzun süre bekledikten sonra gelmişti ama şuanda bekleme lüksüm yok sabah sistemi çalıştırmam lazım ne yapacağım bilemedim. Yardımlarınızı rica ederim.

Gönderildi : 09/10/2015 04:22

(@rafets-ayata)
Gönderiler: 3820
Üye

Merhaba,

Hangi antivirüs programı ile tarama yaptı iseniz sistem için gereksinim duyduğu bazı dosyaları karantinaya almış olabilir. Antivirüslerin kurtarma CD'leri vardır bunu oluşturup onunla açıp karantinada herhangi bir dosya varsa geri yükleme yapabilirsiniz.

Bir de güvenli kipte girmeyi deneyin girebiliyorsanız son yaptığınız güncelleme ile antivirüs programını kaldırıp yeniden açmayı deneyin.

Gönderildi : 09/10/2015 05:37

Paylaş: