Forum

Windows 2008 R2 kur...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Windows 2008 R2 kurarken BUGCODE_USB_DRIVER Sorunu

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
357 Görüntüleme
(@SalihTURAN)
Gönderiler: 12
Eminent Member
Konu başlatıcı

Merhabalar,

Windows serverin herhangi bir versiyonunu kararken  BUGCODE_USB_DRIVER hatası alıyorum, formda ve internette araştırdım ancak bu hata genelde windows kurulu iken alınıyor windows kurarken neredeyse alan yok gibi. sunucunun üzerinde herhangi bir usb device yok, biostanda usb portaları kapatıyorum ancak yinede aynı hatayı alıyorum. 3 gündür uğraşıyorum ve hafta sonu bu makinayı dc olarak kurmam gerekecek. aşağıdaki sürümlerin hepsini kurmayı denedim ancak sonuc alamadım yardımcı olabilecek biri varsa çok sevineceğim.

Windows Server R2 enterprise

Windows Server R2 enterprise sp1

Windows Server R2 Standart 

Windows Web Server r2

Windows Server 2008  

Gönderildi : 15/08/2014 21:00

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

Merhabalar,

Windows serverin herhangi bir versiyonunu kararken  BUGCODE_USB_DRIVER hatası alıyorum, formda ve internette araştırdım ancak bu hata genelde windows kurulu iken alınıyor windows kurarken neredeyse alan yok gibi. sunucunun üzerinde herhangi bir usb device yok, biostanda usb portaları kapatıyorum ancak yinede aynı hatayı alıyorum. 3 gündür uğraşıyorum ve hafta sonu bu makinayı dc olarak kurmam gerekecek. aşağıdaki sürümlerin hepsini kurmayı denedim ancak sonuc alamadım yardımcı olabilecek biri varsa çok sevineceğim.

Windows Server R2 enterprise

Windows Server R2 enterprise sp1

Windows Server R2 Standart 

Windows Web Server r2

Windows Server 2008  

Merhaba,

Sorun hala devam ediyor mu? Hangi sunucuya kurmaya çalışıyorsunuz. Smart start tarzı boot cdniz var mı?

Gönderildi : 15/09/2014 17:27

Paylaş: