Forum

Server 2012 Backup ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Server 2012 Backup Hatası

7 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
610 Görüntüleme
(@burakkaraaslan)
Gönderiler: 25
Trusted Member
Konu başlatıcı

Selamlar herkese,

Server 2012 Std.Yedekleme sunucu ile ilgili sorun yaşıyorum. "Yedekleme zamanla dediğim zaman" OS biriminin desteklenmeyen dosya sistemi var ve yedeklenemiyor uyarısı alıyorum daha sonra ilgili harici diske yedek yaz deyip ilerlediğim zaman ise, Disk biçimlendiriliyor deyip yalnızca NFTS/ReFS ile biçimlendirilmiş birimler korunabilir hatası alıyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim Saygılar herkese

Gönderildi : 27/06/2014 00:56

(@murataydin)
Gönderiler: 1517
Noble Member

Merhaba,

Backupı ne ile almaya calısıyorsunuz. Windows Backup ile mi ?

Selamlar herkese,

Server 2012 Std.Yedekleme sunucu ile ilgili sorun yaşıyorum. "Yedekleme zamanla dediğim zaman" OS biriminin desteklenmeyen dosya sistemi var ve yedeklenemiyor uyarısı alıyorum daha sonra ilgili harici diske yedek yaz deyip ilerlediğim zaman ise, Disk biçimlendiriliyor deyip yalnızca NFTS/ReFS ile biçimlendirilmiş birimler korunabilir hatası alıyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim Saygılar herkese

Gönderildi : 27/06/2014 02:33

(@m-oguzhanozkurt)
Gönderiler: 1323
Noble Member

Merhaba ;

Yedek senaryonuzdan bahsedebilir misiniz? Yedeği nereye almaya çalışıyorsunuz? Almaya çalıştığınız bir disk veya partition ise dosya türü(NTFS,FAT vs) nedir?

Gönderildi : 27/06/2014 13:47

(@burakkaraaslan)
Trusted Member
Konu başlatıcı

Windows server 2012 yedekleme servisini kullanarak NFTS olarak biçimlendirilmiş harici DİSK'e  Tam sunucu olarak, yani imaj olarak yedeği almak istediğimde hata alıyorum

Gönderildi : 27/06/2014 20:20

(@m-oguzhanozkurt)
Noble Member

İlgili hatanın event viewer daki Source ve Event ID bilgilerini paylaşabilir misiniz?

Gönderildi : 27/06/2014 21:29

(@burakkaraaslan)
Trusted Member
Konu başlatıcı

DevicesetupManager Olay Kimliği : 122 hatası veriyor

Gönderildi : 27/06/2014 23:18

(@m-oguzhanozkurt)
Noble Member

Bu hata mesajının konumuzla ilgisi olduğuna emin misiniz? "Windows update ile driver yükleme" ile ilgili bir sorun mesajı gibi görünüyor.

Gönderildi : 30/06/2014 17:07

Paylaş: