Forum

thin clientin serve...

Bildirimler
Hepsini Temizle

thin clientin servere baglanması

4 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
424 Görüntüleme
(@GirayGirgin)
Gönderiler: 2
New Member
Konu başlatıcı

iyi gunler çözüm park aılesı     bitirme ödevim ile ilgili yardım isteyeceğim sizlerden    elimde  hp compaq t5000  thin client var  bunu servire baglayıp aktıf olarak kullanmam   gerekiyor ama ben bunu      servere bağlayamadım  yardımcı olabilirsenız sevınırım  herkeze şimdiden teşşekur ederım 

Gönderildi : 06/05/2013 21:03

ibrahim yildiz
(@ibrahimyildiz)
Gönderiler: 4352
Co-Helper

http://www.cozumpark.com/blogs/hewlett-packard/archive/2009/05/31/thin-client-bolum-1.aspx
http://www.cozumpark.com/blogs/hewlett-packard/archive/2009/05/31/thin-client-bolum-2.aspx

ayrıca forumda da bunla ilgili bir çok mesaj bulunmakta.

'balık vermez, nasıl tutulabildiğine yönlendirir'
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız. Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz. Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 07/05/2013 05:01

(@GirayGirgin)
Gönderiler: 2
New Member
Konu başlatıcı

tessekur edrım ama bu bılgı yetersız kalıyo   temınal servıre nasıl baglıcagımı anlayamadım 

Gönderildi : 07/05/2013 20:02

ibrahim yildiz
(@ibrahimyildiz)
Gönderiler: 4352
Co-Helper

Bu makalede yazıyor zaten. Daha özelleşmiş sorular sormalısınız. Öncelikle thinclient birşeyler kurmuş olmalısınız. RDP tarafı zaten standart süreçden farklı değil.

'balık vermez, nasıl tutulabildiğine yönlendirir'
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız. Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz. Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 07/05/2013 21:26

Paylaş: