Forum

Windows Server 2008...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Windows Server 2008 R2 Public_html

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
378 Görüntüleme
(@UgurDEDELi)
Gönderiler: 5
Active Member
Konu başlatıcı

Kolay gelsin öncelikle. Ben biraz acemiyim ama derdimi anlatayım sizlere.

Windows Server 2008 R2 var ve bende kendim wordpress ile bir internet sitesi hazırladım ve yayına verdim.  Google xml sitemap eklentisi kurdum dosyanın yazdırılabilir olduğundan emin olun diye bir hata alıyorum "There was a problem writing your sitemap file. Make sure the file exists and is writable"

Çözümlere baktığımda ısrarla FTP ile girip sitemap.xml ve sitemap.xml.gz şeklinde iki tane dosyayı public_html in içine atmamı söylüyor. Atmak istiyorum ama public_html i bulamıyorum. FTP ile girmemle direk Remote programı ile Servera bağlanıp sitelerin dosyalarını görmem arasında ne fark var? Ben Server'a bağlanıyorum hali hazırda. Sitenin olduğu klasöre bakınca public_html dosyası yok. Nerededir ki bu acaba? Umarım sorunumu anlatabilmişimdir.Teşekkür ederim şimdiden 

Gönderildi : 29/12/2012 13:39

(@vasviuysal)
Gönderiler: 7889
Üye

inetpub altında wwwroot default olarak siz siteniz için alternatif bir yol belirtmedi iseniz

ftp ile yada remote desktop ile erişimin dosya atma açısından herhangib bir farkı olmamalı 

attiginiz dosyalar oldugu klasorden guvenlik haklarını almıyor olabilir bir ihtimal 

Gönderildi : 29/12/2012 15:06

Paylaş: