Forum

Server 2008'de faks...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Server 2008'de faks server kullanımında alınan fakslarda yüksek hata oranı

4 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
355 Görüntüleme
(@cemkose)
Gönderiler: 5
Active Member
Konu başlatıcı

Sayın Forum Üyeleri,

Windows Server 2008'i Faks Server olarak kullanırken, alınan fakslarda yüksek hata oranları ile karşılaştık. Bazen ilk cevaplamalarda hata oluştu, bir kısmında da kısmen sayfalar alındı, Geri kalan kısmı oluşturulan tif dosyasında görülmedi. Kullandığımız Fax/modem piyasada bulabildiğimiz Radex marka Conextant çipsetli USB bağlantılı cihaz. Dialogic markalı kart fiyatlarını sorduğumuzda ise 700EUR + KDV, 900USD + KDV gibi fiyatlarla karşılaştık. Bu iki aygıtın arasında istikrarlı çalışan, hata oranı düşük daha ara faks markaları var mıdır? Özellikle tavsiye edecekleriniz ilgimizi çekecektir. 

Cevap için teşekkürler 

Gönderildi : 29/09/2012 00:36

(@bilgehanpoyraz)
Gönderiler: 809
Illustrious Member

Dünya fax cihazları ile konuşmada sıkıntı çekmeyen tek marka modem vardır oda Multitech markasıdır. Bu marka modemi alırsanız bana dua edersiniz. hatta 2 tane alın yedekte tutun. ben bozulduğuna rastlamadım henüz ama yedek tutmakta fayda var.

Gönderildi : 29/09/2012 03:21

(@cemkose)
Gönderiler: 5
Active Member
Konu başlatıcı

Dünya fax cihazları ile konuşmada sıkıntı çekmeyen tek marka modem vardır oda Multitech markasıdır. Bu marka modemi alırsanız bana dua edersiniz. hatta 2 tane alın yedekte tutun. ben bozulduğuna rastlamadım henüz ama yedek tutmakta fayda var.

Bu marka modemleri bulabiliyor muyuz piyasada? Yoksa yurt dışından mı sağlamak gerekiyor? Faks cihazları konusunda biraz sıkıntı var sanırım. 

Gönderildi : 29/09/2012 16:21

(@Anonim)
Gönderiler: 0

bu konudaki sorun başlatma stringleriyle çözülebilir tabi araştırmak lazım.

Gönderildi : 30/09/2012 00:09

Paylaş: