Forum

Bildirimler
Hepsini Temizle

Fax Server

14 Yazılar
9 Üyeler
0 Likes
567 Görüntüleme
(@HuseyinBILEN)
Gönderiler: 116
Estimable Member
Konu başlatıcı

Herkese iyi çalışmalar ;

Şirketmize gelen faxların ilgili kullanıcılara mail ve client program aracılığıyla iletilebileceği bir fax server programı almayı planlıyoruz. Daha once kullanan arkadaşlarımız mutlaka vardır.Tavsiye ve önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler iyi çalışmalar. 

Gönderildi : 07/12/2011 13:12

(@yetisbaskal)
Gönderiler: 45
Trusted Member

Client sayınız nedir? Günlük-haftalık-aylık fax gönderimi / alımı ile ilgili ortalama bir sayı varmı düşüncenizde? Ne tarz çıkış kullanacaksınız? İnternet? Fax-Modem? IP? Analog yada dijital santral?

Gönderildi : 07/12/2011 13:26

(@serkantas)
Gönderiler: 950
Prominent Member

Herkese iyi çalışmalar ;

Şirketmize gelen faxların ilgili kullanıcılara mail ve client program aracılığıyla iletilebileceği bir fax server programı almayı planlıyoruz. Daha once kullanan arkadaşlarımız mutlaka vardır.Tavsiye ve önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler iyi çalışmalar. 

ACT Fax İnternetten Araştırabilirsiniz Almak İsterseniz Güneydoğu Bölgede Sana Yardımcı Olurum. Diğer Bölgelerde İse Alabileceğin Yerleri Bulurum Elimden Geldiğincede Sorunlarına Çözüm Yazarım Burdan.

Gönderildi : 07/12/2011 13:26

(@Anonim)
Gönderiler: 0

ActiveFax deneyebilirsiniz.Gayet başarılı ve kapsamlı bir proğram

Gönderildi : 07/12/2011 13:29

(@yetisbaskal)
Gönderiler: 45
Trusted Member

Cisco fax server, orta ve büyük ölçekli işletmeler.

JoyFax server, küçük ölçekli işletmeler için tavsiye ederim.

Veya NET üzerinden ONLİNE hizmet veren yerli yabancı firmaları araştırın.

Gönderildi : 07/12/2011 13:31

(@serkantas)
Prominent Member

[Y] 

Gönderildi : 07/12/2011 13:38

(@HuseyinBILEN)
Estimable Member
Konu başlatıcı

Herkesin ilgisine teşekkür ederim.Bizde zaten activefax üzerinde yoğunlaşmıstık.Büyük bş oranla onun alımını yapıcaz. Tekrardan teşekkürler.

Gönderildi : 07/12/2011 13:56

(@HuseyinBILEN)
Estimable Member
Konu başlatıcı

Herkese merhaba ; sizlerinde görüşünü alarak fax programında activefax üzerinde yoğunlaşmıştık.Fakat yapımızda exchange server var. Tedarikçilerimizden exchange server ile gfi fax maker in daha entegre çalışığı bilgisini aldım. Sizin görüşünüz nedir ? teşekkür ederim

Gönderildi : 21/12/2011 15:23

(@OMERYILDIRIM)
Gönderiler: 168
Reputable Member

Herkese merhaba ; sizlerinde görüşünü alarak fax programında activefax üzerinde yoğunlaşmıştık.Fakat yapımızda exchange server var. Tedarikçilerimizden exchange server ile gfi fax maker in daha entegre çalışığı bilgisini aldım. Sizin görüşünüz nedir ? teşekkür ederim

hüseyin bey;

şirket olarak bizde server yapısındayız. bende çok araştırdım hemen hemen aynı özellikleri olan ama fiyat acısından axtive fax yüksek durumda. ben test için joyfax kurdurdum. 5 kullanıcısı var ve 10 gündür test ediyoruz. herhengi bir sıkıntısı yok. harici modem ayarlarını vs kendileri yaptılar ve gelen mailler tüm kullanıcılara pdf formatında gönderiliyor. bence birde bunu deneyin.

saygılarımla;

Gönderildi : 21/12/2011 15:32

(@yurdalozalp)
Gönderiler: 106
Estimable Member

Yapınızda exchange varsa  GFI Fax Maker  tam size göre iyi çalışmalar

Gönderildi : 21/12/2011 18:36

(@serkantas)
Prominent Member

Yapınızda exchange varsa  GFI Fax Maker  tam size göre iyi çalışmalar

Bende Destekliyorum Exchange GFI Fax Maker Tam Size Göre Bir Ürün Olacaktır... 

Gönderildi : 21/12/2011 21:55

(@can.gurzap)
Gönderiler: 66
Estimable Member

Gönderildi : 22/12/2011 11:45

(@mesutsariyar)
Gönderiler: 2515
Co-Founder

http://www.faksmatik.com/

Gönderildi : 07/01/2012 01:43

(@BurcinGenc)
Gönderiler: 3
Active Member

Şahsi fikrim hem active fax hemde gfi faxmaker kullanan biri olarak active faks daha yetenekli bir program. Bu noktada gfi alınmadan iki kere düşünülmesini özellikle bir demo kurularak test edilmesini tavsiye ederim.

Gönderildi : 03/08/2012 02:10

Paylaş: