Forum

windows 2000 server...

Bildirimler
Hepsini Temizle

windows 2000 server product key degiştirme

5 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
784 Görüntüleme
(@depeche)
Gönderiler: 6
Active Member
Konu başlatıcı

Selam,

Windows 2000 server'da kurulum sırasında kullanılan product key , sonradan değiştirilebilirmi?

tesekkurler

Gönderildi : 30/06/2008 16:41

(@serhatakinci)
Gönderiler: 4117
Famed Member

Merhaba.

Öncelikle lisans tipiniz nedir? 

Örneğin OEM bir windows 2000 server kullanıyorsanız, product key'i değiştiremezsiniz.

Gönderildi : 30/06/2008 18:42

(@sinankahraman)
Gönderiler: 5225
Illustrious Member

Serhat Hocam öncelikle sormamız gereken niçin böyle bir işleme gerek duyuyorsu nuz? Şayet orjinal bir ürün kullanıyorsanız böyle bir değişikliğe ihtiyaç duymamanız gerekir.

Gönderildi : 30/06/2008 19:42

(@depeche)
Gönderiler: 6
Active Member
Konu başlatıcı

Sinan bey, birgun herhangi bir yerde sizinde karsınıza boyle bir durum cıkabilir, niye hemen olayı baska bir noktaya cekmeye calisiyorsunuz, ben bir soru sordum, sormadan oncede arastırdım, tam bir sonuc bulamadım, sysprep ile yapılabilecegi soyleniyor forumlarda, sagolsun serhat bey yapıcı yaklaşıp, tek bir soruyla cevabı vermiş.

teşekkurler

Gönderildi : 01/07/2008 12:26

(@sinankahraman)
Gönderiler: 5225
Illustrious Member

Selam;

İlk olarak yazdıklarım yanlış anlaşıldı ise kusura bakmayın. Ama "Selam, Windows 2000 server'da kurulum sırasında kullanılan product key , sonradan değiştirilebilirmi?" bunlardan başka hiçbir açıklama yapmadığınızı göz önünde bulundurursak benim yazdıklarımda ters bir şey yok bence. Niye derseniz portalımızın üzerinde illegal paylaşımlar yasaktır. Kaldı ki Microsoft Türkiye tarafından desteklenen bir portalda sizin sorduğunuz soru sizce mantıklı mı? İlk olarak başınıza ne geldiğini bizimle paylaşırsanız daha iyi olacaktır bence. Bu portalda hiç kimse müneccim değil. Benim sizin yazdıklarınızdan anladığım OS kurulumunu kırık tabir edilen yöntemle yaptınız ve şimdide key değiştirerek ilaçlama tabişr edilen yöntemi yapmaya çalışıyorsunuz. Yanılıyorsam lütfen başınıza ne geldiğini bizimle paylaşın. Şayet illegal bir durum yoksa yardımcı olunacaktır.

İyi çalışmalar. 

Gönderildi : 01/07/2008 12:57

Paylaş: