Forum

admin acountu ile i...

Bildirimler
Hepsini Temizle

admin acountu ile ilgili bir soru

4 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
464 Görüntüleme
(@cemengin)
Gönderiler: 923
Noble Member
Konu başlatıcı

simdi admin acountu ile birsürü schuled program ve antiviirüs yüklenmis ve bu admin acountun sifresini degistirmek istiyorum ama bu bütün uygulamalarda duracak tek tek düzeltecem sifre degistirme sebebim ise güvenlik isten ayrılan adamın bilmesi ben sifreyi deyistirmeden o acounta deny logon localy versem pc lere nasıl olur sizce olurmu yeni bir admin acount olustursam yeni sifre versem o eski admin acountuna makinalara logon yetkisi kısıtlayabilirmiyim kısıtlarsam yani makinalara oturum acamadı diyelim busefer uygulamalar patlarmı

Gönderildi : 30/06/2008 16:20

(@cozumpark)
Gönderiler: 16309
Illustrious Member Yönetici

simdi admin acountu ile birsürü schuled program ve antiviirüs yüklenmis ve bu admin acountun sifresini degistirmek istiyorum ama bu bütün uygulamalarda duracak tek tek düzeltecem sifre degistirme sebebim ise güvenlik isten ayrılan adamın bilmesi ben sifreyi deyistirmeden o acounta deny logon localy versem pc lere nasıl olur sizce olurmu yeni bir admin acount olustursam yeni sifre versem o eski admin acountuna makinalara logon yetkisi kısıtlayabilirmiyim kısıtlarsam yani makinalara oturum acamadı diyelim busefer uygulamalar patlarmı

Admin local administrator müdür ?  domain administrator müdür ?

Gönderildi : 30/06/2008 16:24

(@cemengin)
Noble Member
Konu başlatıcı

yani nedemek oluyor abi ben gpo den deny logon localy yapsam ne olur

Gönderildi : 30/06/2008 16:41

(@cemengin)
Noble Member
Konu başlatıcı

hocam anlamadınız sanırım diyorumki bir admin acountu ile birsürü uygulama yüklenmis sifreyi deyistirirsem patlayacak bende diyorumki sifreyi deyistirmesem bu acounta deny logon localy diyip makinalara oturum izninini yasaklasam bu arada bu islemi yapmadan önce bir admin acountu acsam o na sifre ve isim versem oturumu onunla acsak sunucuları onunla yönetsek nasıl olur

Gönderildi : 30/06/2008 16:48

Paylaş: