Forum

Arc Serve Backup Ex...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Arc Serve Backup Exchange - Sql db restore hk;

6 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
362 Görüntüleme
(@ozansimsek)
Gönderiler: 514
Prominent Member
Konu başlatıcı

Merhaba Arkadaşlar,

ArcServe Backup Brightstor programı ile Sql ve Exchange db'lerini kartuşa yedekliyorum. İlgili serverlarda agentları yüklü. Exchange ve sql agent canlı olarak yedekleri alıyor. Bir de dosya bazında alabiliyor yedekleri(Sql için bak dosyası gibi.)

Ben agent tan aldırıyorum db leri. Kartuştan restore ederken Sql db lerini dosya olarak dönemiyorum ama normal Sql in içine kendi yedek aldığı gibi dönebiliyorum acaba normali bu mudur? 

Tşkler.. İyi Çalışmalar...

Konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın lütfen...

Gönderildi : 15/09/2011 12:56

(@OnurPULGAT)
Gönderiler: 136
Estimable Member

Benim kullandığım CA Arc Serve R 12 sürümünde sql den aldığım yedekleri agent restore options dan Database File options ayarlarında ismini, klasörünü veya kopyalanacağı yeri değiştirebiliyorum.

Gönderildi : 15/09/2011 19:11

(@ozansimsek)
Prominent Member
Konu başlatıcı

Benim kullandığım CA Arc Serve R 12 sürümünde sql den aldığım yedekleri agent restore options dan Database File options ayarlarında ismini, klasörünü veya kopyalanacağı yeri değiştirebiliyorum.

Peki sql db sini canlımı yedek alıyorsunuz yoksa  bak dosyası şeklindemi yedek alıyorsunuz?

Gönderildi : 19/09/2011 13:01

(@OnurPULGAT)
Estimable Member

Canlı şekilde yedek alıyorum.

Gönderildi : 19/09/2011 15:24

(@ozansimsek)
Prominent Member
Konu başlatıcı

Canlı şekilde yedek alıyorum.

Tşkler r11.5 bendekide o seçenekler yok araştırdımda sanırım yeni sürümler içinde geçerli onlar :((

Gönderildi : 21/09/2011 12:52

(@OnurPULGAT)
Estimable Member

Rica ederim. Yeni bir bakım anlaşması yaparak yeni sürüm hakkını alabilirsiniz.

Gönderildi : 21/09/2011 16:29

Paylaş: