Forum

IIS ve internet exp...

Bildirimler
Hepsini Temizle

IIS ve internet explorer sorunu

2 Yazılar
1 Üyeler
0 Likes
404 Görüntüleme
(@emrebayar-2)
Gönderiler: 52
Trusted Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

Benim sorunum IIS veya internet explorer dan kaynaklı sanırım.Sorunum söyle ki iis de forum.xxx.com.tr diye bir yayın açtım.sadece kendi makinemde çalışması için.hiçbir sorun olmadan internet explorer den çalıştırabildim.Ancak aynı domaini kullanarak farklı bi subdomain açarken yine aynı bilgisayarda örnegin blog.xxx.com.tr yayına alınıyor ancak internet explorer dan girmeye çalıştıgımda beni bir reklam yerine yolluyor.Site adresine baktığımda blog.xxx.com.tr olarak gözüküyor.Site içeriği çalıştığından %100 eminim.Bu arada bu bilgisayar Windows Server 2008 R2.farklı bir Win7 kurulu pc de hosts dosyasına Win server kurulu bilgisayarın ipsini verip blog.xxx.com.tr yazıp kaydediorum.İe den blog.xxx.com.tr yazdığımda bu sefer benim yayınlanmasını istediğim içerik çıkıyor.Server da internet exploreri kaldrdım yeniden kurdum.Cerezleri sildim.İntrnet explorer ayarlarını sıfırladım sorun ortadan kalkmadı.Bu arada server da açılmış 20 tane yayın var ve hepside sorunsuz çalışıyor.Şimdiden teşekkür ederim.

Gönderildi : 29/04/2011 17:06

(@emrebayar-2)
Gönderiler: 52
Trusted Member
Konu başlatıcı

kimsenin bir fikri yok mu ?

Gönderildi : 29/04/2011 20:18

Paylaş: