Forum

REGSVR32 DLL dosyas...

Bildirimler
Hepsini Temizle

REGSVR32 DLL dosyası kaydedemiyorum

4 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
3,809 Görüntüleme
(@memetoncul75)
Gönderiler: 333
Honorable Member
Konu başlatıcı

Merhaba arkadaşlar Regsvr32 komutu ile dll dosyasını kaydedemiyorum.Hata veriyor..Bu işlemi Domain'e üye olan bir kullanıcının bilgisayarında;(windows xp) yapıyorum.Ve bu kullanıcı Domain admin ayrıca.. Aşağıdaki hatayı alıyorum ve sorunu çözemedim malesef..

"c:\tahsilat\deneme.dll"modülü yüklendi. ancak DllRegistryServer giriş noktası bulunamadı.

"c:\tahsilat\deneme.dll"öğesinin geçerli bir dll veya OCX dosyası olduğundan emin olun ve yeniden deneyin

Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar :))

Gönderildi : 07/04/2011 12:57

(@RustuAYDIN)
Gönderiler: 12
Eminent Member

Merhaba arkadaşlar Regsvr32 komutu ile dll dosyasını kaydedemiyorum.Hata veriyor..Bu işlemi Domain'e üye olan bir kullanıcının bilgisayarında;(windows xp) yapıyorum.Ve bu kullanıcı Domain admin ayrıca.. Aşağıdaki hatayı alıyorum ve sorunu çözemedim malesef..

"c:\tahsilat\deneme.dll"modülü yüklendi. ancak DllRegistryServer giriş noktası bulunamadı.

"c:\tahsilat\deneme.dll"öğesinin geçerli bir dll veya OCX dosyası olduğundan emin olun ve yeniden deneyin

Komut istemini "Yönetici olarak çalıştır" yöntemi ile çalıştırıp kayıt işlemini dener misin? Sorunun büyük ihtimal çözülecektir. Saygılarımla.

Gönderildi : 07/04/2011 14:43

(@memetoncul75)
Gönderiler: 333
Honorable Member
Konu başlatıcı

Zaten kullanıcı domain admin yetkisine sahip..Doğal olarak kendi Bilgisayarındada admin ..

Gönderildi : 07/04/2011 20:30

(@RustuAYDIN)
Gönderiler: 12
Eminent Member

Merhaba arkadaşlar Regsvr32 komutu ile dll
dosyasını kaydedemiyorum.Hata veriyor..Bu işlemi Domain'e üye olan bir
kullanıcının bilgisayarında;(windows xp) yapıyorum.Ve bu kullanıcı
Domain admin ayrıca.. Aşağıdaki hatayı alıyorum ve sorunu çözemedim
malesef..

Zaten kullanıcı domain admin yetkisine sahip..Doğal olarak kendi Bilgisayarındada admin ..

Merhaba, yaşadığınız sorunun aynısı bende yaşamıştım. Kendi kullanıcım ile DC ye üye bir istemcide dll kaydetme sorunu yaşıyordum. Yetkilerimin admin yetkisi olduğunu söylememe gerek yok diye düşünüyorum. Aynı durumda; farklı çalıştır > yönetici olarak çalıştır yöntemi ile sorun çözüldü. Bahsettiğim şekilde deneme yaparak sonucu burada paylaşırsanız memnun olurum.

İyi günler.

Gönderildi : 12/04/2011 17:26

Paylaş: