Forum

Bildirimler
Hepsini Temizle

disk hatası

3 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
360 Görüntüleme
(@Anonim)
Gönderiler: 0
Konu başlatıcı

arkadaşlar herkese merhabalar. bugun bi firmada işletim sistemi açılmıyo diye gittim windows açılmıyor hdd yi başka makinaya taktım yereldisk c: dosya turu gitmiş yani, ntfs di şimdi hiçbişey yazmıyor içinde bilgiler var aç dediğimde biçimlendir diyor .ne yapmam lazım yerdımcı olursanız sevinirim

Gönderildi : 31/01/2011 19:59

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Merhaba 3.party bir yazılım erc commander veya acronis ile file bazında yedeklerini alıp formatlayabilirsiniz.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 31/01/2011 22:47

(@huseyinsevin)
Gönderiler: 821
Prominent Member

Benzer bir sorunu bende Rıza beyin belirttiği şekilde çözmüştüm. Harici bir disk raw formatına dönüşmüştü diske erişilemiyordu fakat diski bilgisayara takıp Acronis True Image Plus Pack isosu ile açıp tüm verileri bir başka lokasyona sağlıklı bir şekilde yedeklemiştim. Bu yöntemi denemende fayda var. Fakat mutlaka şunu yapmayı himal etme, almış olduğun Acronis yedeğinin sorunsuzca çalıştığına emin ol. Daha sonrasında ise disk üzerinde dilediğin işlemi yapabilirsin.

Gönderildi : 01/02/2011 01:21

Paylaş: