Forum

RD Web Access [...

Bildirimler
Hepsini Temizle

RD Web Access [Çözüldü]

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
389 Görüntüleme
(@mscelik)
Gönderiler: 7
Active Member
Konu başlatıcı

Merhabalar,

2008 R2 üzerinde RD Services kurdum. 2 kullanıcım farklı bir lokasyona taşınıyor, bu kişilerin kullanması gereken 2-3 tane program var ve server üzerinde kurulu durumda.

Kullanıcılardan biri bağlanabiliyor ve sorunsuz şekilde programı da kullanıyor fakat diğer kullanıcı bağlanmak istediğinde;

"The program did not start on the remote computer. For assistance, contact your system administrator" uyarısı veriyor. İki kullanıcının da grupları aynı. Hata nereden kaynaklanabilir?

Teşekkürler,

Serkan.

Bizim yazdığımız programdan kaynaklanıyormuş. Programı çalıştıramayan kullanıcı ile giriş yapıp tekrar yükleme yaptım o kullanıcı ile düzeldi.

Gönderildi : 22/10/2010 22:37

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Geri bildirim için teşekkürler.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 23/10/2010 19:06

Paylaş: