Forum

Remote Desktop Lisa...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Remote Desktop Lisans Belgesi Hakkında

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
466 Görüntüleme
(@Acemi)
Gönderiler: 31
Trusted Member
Konu başlatıcı

Merhabalar,

Eskiden Terminal Server (yeni adıyla Remote Desktop Services) lisansı aldığımızda adresimize bir zarf gönderildi, içinde de lisans belgemiz ve lisans numaralarımız olurdu. Geçtiğimiz günlerde yeni bir lisans alalım dedik, lisans bize e-posta ile geldi. Sorduk, Microsoft artık zarf yollamıyor dediler.

Bu konuda bir bilgisi olan var mı acaba ?

Gönderildi : 27/09/2010 20:01

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Merhaba sanırım open lisans aldınız.Eskiden orjinal bir sertifika üzerinde ürünün lisans belgesi gelirdi.Son aldığım iki üründe sadece prin çıktısı geldi.Microsoftu aradım open lisans kapsamında yeni bir yapılanmay gidildiğini artık bu şekilde olacağını belirttiler.Zaten e open sayfamıza anlık olarak işlendiğinden bu belgelere gerek kalmadığı oradaki lisanların bizim lisanslı ürünlerimiz olduğu belirtildi.

Saygılarımla.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 28/09/2010 01:12

Paylaş: