Forum

Internet Üzeri...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Internet Üzerinden Video Konferans

4 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
378 Görüntüleme
(@HakanDogan)
Gönderiler: 112
Estimable Member
Konu başlatıcı

Merhaba ÇözümPark üyeleri,

Hepinize iyi günler dilerim...

Konuya gireyim hemen. Şirketimizin ana merkezi İstanbul'da. Diğer yerimiz ise Sivas'ta. Biz Sivas ve İstanbul arasında yapılan toplantıları internet üzerinden yapmayı planlıyoruz. Çünkü her toplantıda Sivas'a ya da İstanbul'a yolculuk ister istemez belli bir maddiyatı buluyor. Bu yüzden iki yer arasında internet üzerinde nasıl görüşmeler yapılabilir onun araştırması içindeyiz.

Hangi programı kullanmalıyız ? Ve herhangi bir araç ve gereçe ihtiyaç var mı ? Bize ne kadar maliyet olur ? Bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.  Çünkü hemen bir programa odaklanıp denemeleri gerçekleştirmemiz gerekiyor.

Şimdiden önerileriniz ve yardımlarınız için teşekkür ederim. İyi çalışmalar.

Gönderildi : 14/09/2010 18:08

(@ufuktatlidil)
Gönderiler: 5718
Illustrious Member

Ben size Microsoft OCS öneriririm. Oldukça geniş kapsamlı bir uygulamadır. Kurulum , lisans maaliyeti yapınıza göre değişir. MS'in lisans kiralama mantığı ile sonuca ulaşabilirsiniz.

Gönderildi : 14/09/2010 18:20

(@oguzp)
Gönderiler: 38
Trusted Member

Polycom'un video konferans cihazlarını tavsiye ederim. Microsoft ile ortak şekilde çalışmaları da var, ileride OCS entegrasyonu vs. düşünüyorsanız sorun yaşamazsınız.

Servus'tan bilgi alabilirsiniz (www.servus.com.tr).

Gönderildi : 14/09/2010 18:47

(@ufuktatlidil)
Gönderiler: 5718
Illustrious Member

Polycom ben demo olarak kullandım. Uygulama güzel ama randıman alamadık. OCS'e geçtik.

Gönderildi : 14/09/2010 18:56

Paylaş: