Forum

client policy

Bildirimler
Hepsini Temizle

client policy

5 Yazılar
4 Üyeler
0 Reactions
375 Görüntüleme
(@Anonim)
Gönderiler: 0
Konu başlatıcı

Merhaba

65 kullanısı olan firmada dc makina göçtü ve kurtarılması imkansız.  yedek falan yok. dcyi yeniden kuracağım fakat beni kaygılandıran kullanıcıalrın

profilleri. acaba tek tek kullanıcıları profillerini en kısa yoldan nasıl hallederim.

Gönderildi : 07/09/2010 20:41

(@huseyinsevin)
Gönderiler: 821
Prominent Member

En kısa yoldan derken?

Script kullanabilirsiniz çoklu kullanıcı oluşturmak için.

Gönderildi : 07/09/2010 20:52

(@Burakistanbullu)
Gönderiler: 334
Reputable Member

Kullanıcı profilleri kullanıcıların pc leri üzerindeki profillerinden mi bahsediyorsunuz ? Tam olarak kurtarılmak istenen nedir ?

Düzenleme : Forum kurallarına uygun açıklayıcı bir başlık yazmanız gerekmektedir.

Gönderildi : 08/09/2010 05:09

(@Anonim)
Gönderiler: 0
Konu başlatıcı

Merhaba

yapmak istediğim. şu an kullanıdığımız server göçtü ve herhangi bir yedek yok. Onarılamayacak durumda. ben serverı tekrar kurdum ve dcpromo ile dc olarak kurudum.

şimdi ben kullanıcıların kendi porfillerini yani server göçmeden var olan profillerini eski haline tekrar nasıl getiririm. çünkü tek tek kullanıcıları gezip

masaüstü ayarlarını ve diğer ayarlarını düzenlemem gerekecek. ya bir script ile eski profillerini kurtarmam lazım veya tek tek gezip eski profillerini yeni oluşacak profillerine nasıl migrate edebilirim.

Gönderildi : 08/09/2010 14:24

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

Prowizi kullanabilirsiniz.

Makale, http://www.cozumpark.com/blogs/3party/archive/2010/08/22/user-profile-wizard.aspx  

Keyifli çalışmalar.

Gönderildi : 09/09/2010 21:51

Paylaş: