Forum

Web Sunucusu Sorunu

Bildirimler
Hepsini Temizle

Web Sunucusu Sorunu

3 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
463 Görüntüleme
(@buyukhoca)
Gönderiler: 1
New Member
Konu başlatıcı

Merhabalar  Windows 2003  Standart Edition Kurulu Bir Makinaya Plesk Panel Kuruyorum Bütün IIS Bileşenleri Kurulu Kurulum Sorunsuz Yapıyorum Modem Üzerinden NAT Port Yönlendirmeleride Tamam Plesk'e Geliyorum Hosting Açıyorum Local de Herşey Çalışıyor Ftp. Site İndex i Ama Lakin Dışarıdan Bir Pc de ftp.siteadı.com Yaptığımda Böyle Bir Hesap Bulunamadı Diyor ve Pleskin Kendi İndex i Çıkıyor Ne Atarsam Atayım Son Günlerde İse Makina Ping Almıyor ns1.siteadi.com Yaptımda Yardım Acil lütfen ....

Gönderildi : 23/08/2010 22:59

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32994
Illustrious Member Yönetici

Merhaba

Öncelikle dışarıdan bağlanmak için alan adı almanız gerekiyor.  Eğer alan adınız var ise IIS üzerinde de ilgili web sayfası için host header eklemeniz yeterli.

Eğer alan adı almadan deneme yapmak istiyorsanız. dışarıdaki makinenin host dosyasına alan adını yazıpta bağlanabilirsiniz

not ; acil vb kelimeler lütfen kullanmayın , forum kurallarına aykırı.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 24/08/2010 01:52

(@huseyinsevin)
Gönderiler: 821
Prominent Member

İlgili DNS kayıtları sorunsuzca oluştumu peki? Bundan da emin olmanız gerekiyor. Pleskte bir sıkıntı yoksa DNS kayıtlarınıda otomatik açması gerek. Yinede bir kontrol ediniz.

Gönderildi : 24/08/2010 12:50

Paylaş: