Forum

verconn.exe ?????

Bildirimler
Hepsini Temizle

verconn.exe ?????

6 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
541 Görüntüleme
(@onurboztepe)
Gönderiler: 41
Eminent Member
Konu başlatıcı

Merhaba arkadaşlar acaba VerConn.exe hatası alıyorum devamli D.C ye her logon olduğumda karşıma bu hata çıkıyor araştırdım ama pek faz anlamadım ne olduğunu acaba bu konu hakkında bilgisi olan varmı ve ne yapmam gerkir şimdiden herkese teşekkür ederim.[Y]

Gönderildi : 12/05/2008 15:44

(@serhatakinci)
Gönderiler: 4117
Famed Member

Merhaba.

Zararlı bir uygulama olma ihtimali çok yüksek. Bilinen bir servis yada uygulamaya ait değil.

Antivirüs + Antispware taraması şart!

Gönderildi : 12/05/2008 15:51

(@serhatakinci)
Famed Member

TrendMicro ya ait bu isimli bir exe varmış. OfficeScan Edit.

Gönderildi : 12/05/2008 15:59

(@onurboztepe)
Eminent Member
Konu başlatıcı

Merhaba Serhat bey öncelikle çok teşekkür ederim ilginize.

Şimdi sistemimizde biz trendmicro kullanıyoruz officescan server kurulu acabaservislerde bir sıkıntı olabileceğini düşündüm ama trendmicro ile alakalı bütün servisler srated durumda yalnız şunu farkettim daha önce sistem saatinin yanında online / offline olduğunu belli eden simgesi vardı şimdi baktım olmadığı farkettim acaba tekrar kursam clientını sorun düzelirmi tabiki bu işlemi önce backup alıp sonra akşama mesaiden sonra yapmam gerekiyor.

Teşekkürler 

Gönderildi : 12/05/2008 16:25

(@serhatakinci)
Famed Member

Büyük ihtimalle düzelecektir.

verconn.exe trendin notify (bilgilendirme) işlemlerinde kullanıdığı bir exe ymiş. online/ofline bilgisini göremiyor olmanız da, bu exe nin işlevini yerine getirememesinden kaynaklanıyor olmalı.

UnInstall - ReInstall dan önce Repair özelliği varsa bunu denemenizi öneririm.  

Gönderildi : 12/05/2008 16:37

(@onurboztepe)
Eminent Member
Konu başlatıcı

Peki Serhat bey akşama deneyip taratıp geri bildirim yapacağım çok teşekkürler.Başarılar....[I]

Gönderildi : 12/05/2008 16:50

Paylaş: