Forum

win 2008 server 64 ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

win 2008 server 64 bit premium kapatma sorunu

5 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
382 Görüntüleme
(@OrkunOK)
Gönderiler: 72
Estimable Member
Konu başlatıcı

Selam arkadaşlar windows 2008 premium 64 bit server kurduk hp quart core 2,4 12 gb ramli makinaya

Fakat Sql li kurduk terminal clientleri kurduk sonra makina kapat diyoruz administrator kullancısından ve diğer kullanıcısında kapanmıyor. Sebebi ne olabilir. Bu konu ile ilgili başına bir iş gelmiş arkadaş varmdır. Teşekkürler.

Gönderildi : 12/05/2010 13:57

(@cozumpark)
Gönderiler: 16309
Illustrious Member Yönetici

Merhaba,

İşletim sistemine virüs bulaşmış olabilir. Daha sağlıklı bilgi için işletim sisteminizin olay günlüklerini inceler misiniz.

Kolay Gelsin

Gönderildi : 12/05/2010 16:34

(@cozumpark)

Kapatmıyor derken, bir uyarı vs bişey var mı? Evente ne yazıyor? Güvenli modda açıp aynı denemeyi yaptınız mı?

Gönderildi : 12/05/2010 17:10

(@OrkunOK)
Gönderiler: 72
Estimable Member
Konu başlatıcı

Kapatmıyor derken, bir uyarı vs bişey var mı? Evente ne yazıyor? Güvenli modda açıp aynı denemeyi yaptınız mı?

Makina aptal aptal işler yapıyor virüs yok   güvenli kipte açamıyoruz terminal client yükleyemeiyoruz yüklendi diyor fakat kullanıcılar giremiyorlar.

Ve kapat diyince kapatmıyor  ancak oturum kapatıyor ordan windows kapat diyoruz o şekilde kapanıyor.   Fan da son modda çalışıyor hele bu fan sorunu anlayamadım gitti makina buz gibi soğuk ama fan o kadar hızlı çalışıyor ki sesi 10 m duyuluyor neden olabilir bunlar sizce.

Gönderildi : 12/05/2010 17:56

(@cozumpark)

Anlattıklarınız ya virüsü, ya donanımsal bir problemi işaret ediyor. Bence ürün sağlayıcınızla görüşün.

Gönderildi : 12/05/2010 18:41

Paylaş: