Forum

Kullanıcı hesabı sı...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Kullanıcı hesabı sınırlama sürücüleri görememesi,silememe gibi sınırlamalar yapılabilinirmi 2003 serverde ?

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
444 Görüntüleme
(@VedatKaplan)
Gönderiler: 27
Eminent Member
Konu başlatıcı

benim bi serverim var uzaktan bağlantı için 100 kullanıcı desteği satın aldım yalnız bu uzaktan bağlanan kişilerin sürücüleri görmesini istemiyorum dsya silemesinler işletim sisteminde değişiklikler yapamasınlar istiyorum acaba böyle bir sınırlandırma yapmam mümkünmü

Gönderildi : 13/01/2010 15:28

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Merhaba,

Konu başlığında forum kurallarına uyarsanız seviniriz.

Sorunuza gelince forumda group policy ile bir çok kısıtlama ayarı anlatılmış ve tartışılmış durumda.

Makalelere göz atınız arattırma yapınız.

Saygılarımla.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 13/01/2010 15:52

Paylaş: