Forum

Bildirimler
Hepsini Temizle

Exe izlemek

6 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
550 Görüntüleme
(@heavensdoors)
Gönderiler: 32
Trusted Member
Konu başlatıcı

Merhabalar,

sunucumda çalışan bir exe var ve bu exe durduk yere kapanıyor. Şuan buna sebep olan şeyi bulamadık. Fakat biz onu bulana kadar bu exeyi izleyecek ve kapandığı zaman bize bir şekilde bildirebilicek (mail olabilir veya networkten mesaj atabilir) bir monitor toola ihtiyacım var. Ne önerirsiniz acaba ?

Teşekkürler... 

Gönderildi : 21/04/2008 14:24

(@ugurdasdemir)
Gönderiler: 1824
Noble Member

AVG Anti-Spyware  programını yüklemeni tavsiye ederim içeriğinde exeleri izliyebiliyorsun

Gönderildi : 21/04/2008 14:31

(@heavensdoors)
Gönderiler: 32
Trusted Member
Konu başlatıcı

AVG Anti-Spyware  programını yüklemeni tavsiye ederim içeriğinde exeleri izliyebiliyorsun

dediğiniz programı kurdum fakat sadece exeleri izleme özelliği var sanırım. Benim istediğim şey exeyi izleyecek ve kapanırsa tekrar başlatacak.

Gönderildi : 21/04/2008 14:39

(@ugurdasdemir)
Gönderiler: 1824
Noble Member

Valla o şekilde bişiy duymadım ama mantıklı bişiy istiyorsan  Network yazılımları var lisanslı onlardan yararlanabilrsn........myyazilim.com.tr sanırım burdan bi ara bilgi almıştım bu konuda danışırsan sevinirim

Gönderildi : 21/04/2008 18:18

(@bugrakeskin)
Gönderiler: 5088
Illustrious Member

Merhaba

my yazılım, whatsup gfi network monitor

ile istediklerinizi yapabilirsiniz

servisin  recovery özelliklerinde failure olduğu zaman yeniden başlat diyebilirsiniz.

Gönderildi : 21/04/2008 18:28

(@onersezgin)
Gönderiler: 187
Reputable Member

dediğiniz programı kurdum fakat sadece exeleri izleme özelliği var sanırım. Benim istediğim şey exeyi izleyecek ve kapanırsa tekrar başlatacak.

Merhaba

Söyle yapabilirsiniz sanırım bu exe büyük ihtimalle servisler altında gözüküyordur.Bu exenin çalıştığı service e sağ tuş özellikler yapın recovery bölümüne gelin orada 1, 2, ve 3, hata da ne yapılmasını istediğinizi belirtebiliyorsunuz hepsinde de restart service seçeneğini seçin.

Bu şekilde servis stop olursa tekrar başlayacaktır. 

Gönderildi : 21/04/2008 18:34

Paylaş: