Forum

Uzak masaüst&#...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Uzak masaüstünde localdeki görev çubuğunu görmek

5 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
447 Görüntüleme
(@ibrahimkalayci)
Gönderiler: 219
Reputable Member
Konu başlatıcı

merhaba uzak masaüstü tam ekran modundayken local deki görev çubuğunu görmek istiyorum uzak masaüstünün ekranını küçültmeden bunu nasıl yapabilirim mstsc deki seçeneklerdeki yerleri vs denedim olmadı localdeki görev çubuğunu uzak masaüstünde ki görev çubugunun ustunde olabilir yada onu gizliye biliriz local gözüksün böyle bir ayar varmı?

Gönderildi : 11/06/2009 20:48

(@serhatakinci)
Gönderiler: 4117
Famed Member

Selam

Bu mstsc seçenekleri ile mümkün değil.

Bazı modify işlemleri gerekiyor. Çözüm burada

LocalTaskBar3

Gönderildi : 11/06/2009 20:57

(@ibrahimkalayci)
Reputable Member
Konu başlatıcı

serhat bey cevap ve çözüm için tskler fakat ben çözümde sonuca ulaşamadım illaki biyerde hata eksiklik yapıyorum ..
Oradaki kodlarla bir işim varmı kodlar zaten exe haline getirilip toll olarak eklenmiş ben o tool u çalıştırıp denedim fakat olmadı mstsc 6 ve alt versiyonlarında yazılanlar denedim no connection file specified diye bir hata veriyor..daha önce uygulayan varmı çalıştıramadım nasıl yapmalıyım?

Gönderildi : 12/06/2009 01:18

(@serhatakinci)
Gönderiler: 4117
Famed Member

Selam

Ben kullanamdım, fikir olması açısından verdim linki. Anladığım kadarı ile verdiğim linkteki yöntem Vista client üzerinde uygulanmış, buna  dikkat edin.

Gönderildi : 12/06/2009 14:27

(@ibrahimkalayci)
Reputable Member
Konu başlatıcı

linkteki bilgi yeterince açıklayıcı değil biri yapmış ve bende  yapabilirim diye baya bir uğraştım olabilecek şeyleri indirdiğim toll ile fakat olmadı çözemedik . .

vista client tada denedim yine hata veriyor ve local taskbara dair hic bisey yok yine de sağolun ctrl +esc ile yapacağız artık .

Gönderildi : 12/06/2009 17:44

Paylaş: