Forum

htc touch windows m...

Bildirimler
Hepsini Temizle

htc touch windows mobile ile Intranet vpn bağlantısı

3 Yazılar
1 Üyeler
0 Likes
439 Görüntüleme
(@cozumpark)
Gönderiler: 16309
Illustrious Member Yönetici
Konu başlatıcı

merhabalar Cisco VPN Client ile Intranet bağlantısı kurabiliyorum aynı şekilde htc touch windows mobile ile Intranet vpn bağlantısı nasıl yapabilirim ayarlar hakkında yardımcı olabilirmisiniz teşekkürler.

Gönderildi : 14/05/2009 07:55

(@cozumpark)
Konu başlatıcı

Teşekkürler ilginiz için

cisco vpn client ile resim 1 örnek bu alana kullanıcı adı şifre giriyoruz sonra kaydediyoruz connect dediğimizde resim 2 geliyor bu alanada kullanıcı adımızı şifremizi yazınca bağlantımız sorunsuz çalışıyor

htc touch windows mobile ile başlat diyorum settings diyorum bağlantılar diyorum gelen ekkranda yeni bir modem bağlantısı ekle vpn sunucularımı düzenle proxy sunucumu kur varolan bağlantıları yönet seçenekleri var vpn sunucularımı düzenleye geliyorum yeni var düzenle var ben vpn hesap olusturmaya çalışmıştım mevcut hesap var düzenle diyorum ad giriyorum ana bilgisayar adı / ip yazan kısma vpn.domainadi.com yazıyorum vpn türü seçeneği var ISec/L2T ve PPTP seçeneği var ben ikisinide ayrı ayrı denedim ileri diyorum kullanıcı adı parola soruyor bu alanıda dolduruyorum etki alanı ne işe yarıyor bilmiyorum boş bırakıyorum son diyorum bağlan dediğimde kullanıcı adı parolanızı kontrol edip yeniden deneyin diyor cisco vpn client te iki ayrı kısma iki ayrı kullanıcı adı şifre giriliyor bunda tek bolume giriliyor sorun bu olabilirmi diğer kullanıcı adını nereye giricez

Gönderildi : 14/05/2009 16:04

(@cozumpark)
Konu başlatıcı

nokia da Nokia_VPN.sisx diye program var denemedim ama kullanan arkadaşlar var bir program yardımı ile .vpn uzantılı dosya oluşturuluyor ilk kullanıcı adı bunun içine gomuluyor zannedersem htc de nereye yazıcaz bunu yardımlarınız için teşekkürler

Gönderildi : 14/05/2009 16:11

Paylaş: