Forum

mailleri import exp...

Bildirimler
Hepsini Temizle

mailleri import expoert etmek

3 Yazılar
3 Üyeler
0 Reactions
457 Görüntüleme
(@GURCANEFE)
Gönderiler: 1607
Noble Member
Konu başlatıcı

mrb sıstem daha onceden  wındows xp uzerınde kendı outlook vardır. ben bu outlok gelen maıllerın yedeklerını document gırıp vb dızınlerden heoutlok expres klosorunu aldım . sonra   uzerınde wın vısta olan ve offıce 2007 kurulu offıce outlok acıp oryaa tasımak ıstedım

dosya,al ver ,baska bır prg ve dosyadan ılerı dedim  .pst sectım  abı bır turlu alamadım nerde hataa yapıyorum sızce 

Gönderildi : 28/03/2008 12:27

(@ErtanKURUN)
Gönderiler: 686
Honorable Member

Merhaba

Outlook 2007'de Outlook veri dosyası oluşturun  ve yedek aldığınız pst dosyası neredeyse yolunu gösterin sorun düzelecektir...

Gönderildi : 28/03/2008 12:34

(@mustafakasikci)
Gönderiler: 811
Noble Member

mrb sıstem daha onceden  wındows xp uzerınde kendı outlook vardır. ben bu outlok gelen maıllerın yedeklerını document gırıp vb dızınlerden heoutlok expres klosorunu aldım . sonra   uzerınde wın vısta olan ve offıce 2007 kurulu offıce outlok acıp oryaa tasımak ıstedım

dosya,al ver ,baska bır prg ve dosyadan ılerı dedim  .pst sectım  abı bır turlu alamadım nerde hataa yapıyorum sızce 

Biraz karışık yazmışsınız ama şöyle anlatayım yedek aldığınız dosyayı .pst dosyası yani denetim masasından mail / posta 'i açıp veri dosyaları bölümüne yedek aldığınız pst dosyasını ekleyin. Bunları yapmadan önce outlooku bir kullanıcı için yapılandırın

Kolay gelsin.

Gönderildi : 28/03/2008 12:35

Paylaş: