Forum

Win xp antivirü...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Win xp antivirüs

3 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
631 Görüntüleme
(@zekeriya_atak)
Gönderiler: 184
Reputable Member
Konu başlatıcı

merhaba arkadaşlar;

Ağa bağlı olmayan CNC makinesinde çalışan windows xp için ofline kurulacak free antivirüs var mı elinizde. internetten indirdiklerimin hiç biri çalışmadı. sizde olup upload edecek varmı acaba çok lazım. güncelleme yapmasına gerek yok. eski klasör virüslerini engellesin yeter.

Gönderildi : 26/10/2017 12:59

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Merhaba,

İnternetten nod32 indirip kurabilirsiniz. 15 günlük trial olarak çalışır.

Aktive etmezseniz güncelleme almadan çalışır.

https://www.eset.com/tr/home/

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 26/10/2017 18:12

(@turancoskun)
Gönderiler: 4100
Üye

merhaba,

Rıza hocanın çözümüne ek olarak, avg kullanabilirsiniz.

ücretsiz, db/engine/core taraflarını manual olarak yükselterek, güncel kalmanız mümkün.

https://www.avg.com/tr-tr/download.prd-gsr-free

Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 28/10/2017 17:18

Paylaş: