Forum

Windows 10 Yerleşik...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Windows 10 Yerleşik Yöneticisi Hesabı Hatası

3 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
334 Görüntüleme
(@RamazanDuzgun)
Gönderiler: 25
Eminent Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

Yaklaşık 1 ay önce windows 10 a geçtim ancak bu bir kaç hafta içinde bazı uygulamaları açmaya çalıştığımda aşağıdaki hatayı alıyorum. Kullanıcı hesaplarımıda kontrol ettim şuan kullanıcı hesabı olarak administrator yetkilerine sahip kullanıcı hesabı ancak bazı uygulamalarda örneğin çalıştırdan hesap makinesi açmaya çalıştığımda bile aynı hatayı alıyorum. Nedenini bulamadım yardımcı olursanız sevinirim, Teşekkürler.

....(Uygulama adı)........... Yerleşik Yönetici Hesabı Kullanırak Açılamaz. Başka Bir Hesapla Oturum açın ve yeniden deneyin.

Gönderildi : 05/01/2016 01:51

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Kullanıcılardan Disable olan Administrator hesabını enable duruma getirerek deneme yaptınız mı?

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 05/01/2016 22:10

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

Selamlar,

Kullanıcı denentimini açmalısınız.  http://windows.microsoft.com/tr-tr/windows7/how-do-i-change-the-behavior-of-user-account-control-by-using-group-policy

Kolay gelsin.

Gönderildi : 17/01/2016 00:30

Paylaş: