Forum

NVİDİA EKRAN KARTI ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

NVİDİA EKRAN KARTI PC DE YOK HİÇBİRYERDE GÖZÜKMÜYOR

15 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
10.4 K Görüntüleme
(@Anonim)
Gönderiler: 0
Konu başlatıcı

Merhabalar.Dün Nvidia Ekran kartı driverimi sildim,Driver indiricekken ''Bu grafik sürücüsü uyumlu grafik donanımı bulamadı'' diyor.Çıldırıcam Ekran Bağdaştırıcılarındada Ekran kartım yazmıyor sadece intel var.Ekran kartı modelim Nvidia GeForce740M.

Gönderildi : 02/07/2015 18:03

(@emrahyilmaz-2)
Gönderiler: 1087
Noble Member

Ekran badaştırıcı altında yazan intele sa tıklayıp sürcyü güncelleştir diyin,

sonra "src azılımı için bilg. tara" ileri> "bilg.rımdaki aygıt sürcleri list seçmeme izin ver" seçeneğini seçtikten sonra driverın yüklü olduğu klasörden dosyaalrı gösterin. 

Gönderildi : 02/07/2015 18:48

(@Anonim)
Konu başlatıcı

''sonra "src azılımı için bilg. tara" ileri> "bilg.rımdaki aygıt sürcleri list seçmeme izin ver" seçeneğini seçtikten sonra driverın yüklü olduğu klasörden dosyaalrı gösterin.''BU KISMI ANLAMADIM TAM OLARAK ANLATIRMISINIZ İNTELİM ZATEN GÜNCELLİYMİŞ.LÜTFEN YARDIM EDİN ASUS DESTEK BİLE HALLEDEMEDİ BU İŞİ 

Gönderildi : 02/07/2015 20:12

(@emrahyilmaz-2)
Noble Member

''sonra "src azılımı için bilg. tara" ileri> "bilg.rımdaki aygıt sürcleri list seçmeme izin ver" seçeneğini seçtikten sonra driverın yüklü olduğu klasörden dosyaalrı gösterin.''BU KISMI ANLAMADIM TAM OLARAK ANLATIRMISINIZ İNTELİM ZATEN GÜNCELLİYMİŞ.LÜTFEN YARDIM EDİN ASUS DESTEK BİLE HALLEDEMEDİ BU İŞİ 

Bilgisayarınızda tek ekran kartı mı var? 

Ayrıca masastü mü dizüstü mü?

Gönderildi : 02/07/2015 20:27

(@Anonim)
Konu başlatıcı

Notebook kullanıyorum asusun.İntel birde Ekran kartı var Sadece ekran kartı gözüküyor pc de 

Gönderildi : 02/07/2015 20:36

(@Anonim)
Konu başlatıcı

Özür dilerim sadece İntel gözüküyor heryerde yardım edin lütfen

Gönderildi : 02/07/2015 20:39

(@Anonim)
Konu başlatıcı

Ekran Driverimi DDU ile silmiştim artık hiçbirşey gözükmüyor Asus sitesinden driver indirdim yinede ''Bu grafik sürücüsü uyumlu grafik donanımı bulamadı'' diyor

Gönderildi : 02/07/2015 20:41

(@emrahyilmaz-2)
Noble Member

Adımları yazıyorum;

Aygıt yöneticisi > Görüntü bağdaştırıcılarda ekran kartına sağ tıkla  sürücü yazılımı güncelleştir> 2 seçenek gelecek alttakini seç (sürücü yazılımı için bilgisayarımı tara) > Gelen ekranda alttakini seç (bilgisayarımdaki aygıt sürücüleri listesinden seçmeme izin ver)> gelen ekranda gözat dierek indirdiğin sürücü klasöründen dosyanı seç > ileri diyerek bitir.

ya da indirdiğin dosyada setup varsa çalıştır ve kur.

Gönderildi : 02/07/2015 20:44

(@Anonim)
Konu başlatıcı

Emrah Bey 1.Görüntü bağdaştıracısında Sadece İntel gözüküyor 2.Sürücü yazılımı için Bilgisayarımı tara seçeneğide yok napabilirim ?

Gönderildi : 02/07/2015 20:48

(@Anonim)
Konu başlatıcı

Emrah bey Ekran kartım gözükmüyor Sadece İntel HD Graphics var lütfen yardım edin 

Gönderildi : 02/07/2015 20:58

(@emrahyilmaz-2)
Noble Member

Emrah Bey 1.Görüntü bağdaştıracısında Sadece İntel gözüküyor 2.Sürücü yazılımı için Bilgisayarımı tara seçeneğide yok napabilirim ?

Tek ekran kartı yok mu? Harici ekran kartı mı kullanıyorsunuz?

intel yazan kartı güncelleştirin. Ayrıca notebook tam modeli nedir?

Gönderildi : 02/07/2015 20:59

(@Anonim)
Konu başlatıcı

Emrah bey PC de Harici ekran kartı İntel var o yüzden Nvidia olmadığı için oyunlarda İntel devreye giriyor.İntel yazıyor sadece görüntü bağdaştırıcısında.Laptop modelim Asus X550L

Gönderildi : 02/07/2015 21:05

(@Anonim)
Konu başlatıcı

Ordamısınız Emrah bey ?

Gönderildi : 02/07/2015 21:32

(@Anonim)
Konu başlatıcı

ARKADAŞLAR LÜTFEN YARDIM EDİN ÇÖZÜLMÜYOR SORUN HALA !!!

Gönderildi : 02/07/2015 21:52

(@Anonim)
Konu başlatıcı

KONU HALA GÜNCEL

Gönderildi : 02/07/2015 23:42

Paylaş: