Forum

hata 0x80070522 ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

hata 0x80070522 çözümü?

4 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
1,651 Görüntüleme
(@isakarakurt)
Gönderiler: 19
Eminent Member
Konu başlatıcı

arkadaslar merhaba windows 8 clientimde

hata 0x80070522 hatası aldım.

çözüm için yaptıgım araştırmalarda kullanıcının local admin ve uac ın kapatılması yazıyor bunları yapmama ragmen halen aynı hata devam ediyor. bu konuda tecrübesi olan yada yukarıda yazdıgım işlemler dısında tavsiyede bulunabilecek arkadaslar var mı?

ilginiz için şimdiden teşekkür ederim

Gönderildi : 15/09/2014 16:23

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

arkadaslar merhaba windows 8 clientimde

hata 0x80070522 hatası aldım.

çözüm için yaptıgım araştırmalarda kullanıcının local admin ve uac ın kapatılması yazıyor bunları yapmama ragmen halen aynı hata devam ediyor. bu konuda tecrübesi olan yada yukarıda yazdıgım işlemler dısında tavsiyede bulunabilecek arkadaslar var mı?

ilginiz için şimdiden teşekkür ederim

Hatayı hangi işlem sırasında alıyorsunuz.

Gönderildi : 15/09/2014 17:38

(@isakarakurt)
Gönderiler: 19
Eminent Member
Konu başlatıcı

hocam hatayı local c de bir dosya ( text dosyası ) oluşturmak istedigimde aldım. c de users ın icinde oluşturabiliyorum yanlız direk c dizininde oluşturmak istedigimde bu hatayı veriyor.

bu arada işletim sistemi windows 8, yukarıda saydıgım işlemler 7 de çözüm sunabiliyormus yanlız 8 için olmadı.

Gönderildi : 15/09/2014 18:15

(@ErdemFirat)
Gönderiler: 57
Trusted Member

hocam hatayı local c de bir dosya ( text dosyası ) oluşturmak istedigimde aldım. c de users ın icinde oluşturabiliyorum yanlız direk c dizininde oluşturmak istedigimde bu hatayı veriyor.

bu arada işletim sistemi windows 8, yukarıda saydıgım işlemler 7 de çözüm sunabiliyormus yanlız 8 için olmadı.

Uac yi kapadıktan sonra restart etmeyi denediniz mi? Aynı durum benimde başıma gelmişti bankanın makrosu c'nin altına text yaratıyordu ben çözümü c nin altına yeni bir klasör yaratıp izinlerini verip halletmiştim.. 

Gönderildi : 21/10/2014 14:45

Paylaş: