Internet Explorer h...
 
Bildirimler
Hepsini Temizle

Internet Explorer hk  

  RSS
Dogan Bayraktar
(@doganbayraktar)
Üye

selamlar arkadaşlar,

startup a internet explorer koyduğumuzda otomatik olarak çalışıyor fakat username şifre ekranı geliyor, internet explorer da bu şifre ekranının da girilmesi için username ve passwordu girebiliyormuyuz. Yani açıkçası şöyle belirteyim makine restart olduğunda internet explorer açılacak ve şifre de otomatik girilecek.

Alıntı
Gönderildi : 29/11/2013 19:04
M. Oguzhan OZKURT
(@m-oguzhanozkurt)
Üye

İnternet Explorer versiyonunuz nedir? Şifre girilecek yer  hangi site? Hot spot tarzında bir siteniz var ve buraya otomatik girdirmek istiyorsanız İnternet Explorer ın şifreyi hatırlama seçeneği işinizi görecektir. Ben bu şekilde kullanabiliyorum.

CevapAlıntı
Gönderildi : 29/11/2013 19:44
Umut KARTOPU
(@UmutKARTOPU)
Üye

Girmesini istediğiniz sistem hangisi ise;

Giriş yapın, giriş yaparken internet explorer 'in bilgilerinizi hatırlamasını sağlayın ardından girdiğiniz sistemin kısayol linkini startup 'a atın. Umarım işinizi görür 🙂

CevapAlıntı
Gönderildi : 29/11/2013 20:12
Dogan Bayraktar
(@doganbayraktar)
Üye

açıkçası şöyle söyleyeyim bilgisayara bağlı klavye mouse bulunmadığı için bu dediğiniz işlemleri maalesef yapamayız 🙂 1 defaya mahsus hatırlatsak bile restart edildiğinde en azından klavye ile bir harf veya rakama basmamız lazım ki sonrasını tamamlasın, klavye mouse bağlı olmadan otomatik olarak internet explorer ın giriş yapması asıl amacımız.

CevapAlıntı
Gönderildi : 04/12/2013 10:58
Paylaş: