Forum

Kullanıcı hesapları...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Kullanıcı hesapları açılmadan kapanıyor:(

3 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
367 Görüntüleme
(@SenolSen)
Gönderiler: 3
Active Member
Konu başlatıcı

http://www.cozumpark.com/forums/thread/338841.aspx  çözüm ararken link'deki yazılarınızı okudum dilim döndüğünce derdimi anlatmaya çalıştım aslında bu konularda fazla bilgim yok bulaştığıtımada binbir pişman oldum umarım yardım edebilirisiniz.

Micro Sd kartıma virüs bulaşmıştı önemli  resimlerime ulaşamıyordum, sorunu internette araştırken çoğu sitede kayıt defteri düzenleyicisine yerleşen Autron denilen dosyayı ve uzantılarınnı sildiğimde sorunun çözüleceği yazıyordu bulabildiklerimi uyguladım sonuç alamadım en son userinit C:\Windows\system32\userinit.exe  adlı komutun başındaki userinit'ti userinit.exe olarak değiştirmem gerektiği yazıyordu bu yaptığım son işlem ardından bilgisayarımı yeniden başlatım.Ekrana uzun süredir kullanmadığım iki kullanıcı hesabı geliyor giriş yapmak istediğimde 'Kişisel ayarlarınız yükleniyor'' yazısı çıkıyor ve hemen ardından'ayarlarınız kaydediliyor'' yazı çıkıp kulanıcı oturumu açılmadan hemen kapanıyor bu konuda ne yapabilirim.Ayrıca Güvenli modda ve diğer mod'larda da girmek istediysemde durum değişmedi.Masa üstünde önemli bir kaç word dosyası vardı bunları nasıl kurtarbilirim daha da önemlisi bilgisayarım yaşıyor mu:(  yardımlarınız için şimdiden teşekür ederim.

Windows xp servis pack 2

Gönderildi : 26/09/2013 00:02

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Merhaba,
Öncelikle geçmiş olsun. Bu gibi durumlarda temiz kurulum makina client bilgisayarı olduğundan en güzel durumdur. Bilgilerinizi almak için iki yönteminiz var birincisi harddiskinizi başka bilgisayara takıp burada bilgilerinize erişim sağlayıp kurtarmak. İkinci yöntem ise bilgisayarınızı bartpe, erd commander, çalışan linux, pardus gibi cd den başlayabilen işletim sistemlerinden bir tanesi ile açarak bilgilerinize erişmektir.
Saygılarımla.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 26/09/2013 00:46

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

http://www.cozumpark.com/forums/thread/84967.aspx  burada değinilmiş.

Gönderildi : 15/10/2013 17:42

Paylaş: