Forum

Windows ME Tür...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Windows ME Türkçe

5 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
687 Görüntüleme
(@supercanki)
Gönderiler: 21
Eminent Member
Konu başlatıcı

Merhaba arkadaşlar

Windows ME Türkçe ellenmemiş kurcalanmamiş iso (imaji) lazim özellikle türkçesi lazim ingilicesürüm işimizi çözmüyor

Lisansı etiketi kitapciği CD si Elimizde var ama CD aradan gecen uzun yillara yenik düşmüş bozulmuş

Çeşitli yerlerde aradim bulduklarim orjinal iso degil güvensiz içerik çikiyor

evet elinde bi setup medyasi olan varmidi ?

Gönderildi : 30/01/2013 00:36

(@serkanates)
Gönderiler: 1275
Üye

Merhaba Ercan bey;

Sizinde bildiğiniz üzere kurulum medyalarının kopyalanması yasal olmayıp bu konuda portal üzerinden destek bulacağınızı sanmıyorum. MSDN aboneliğiniz varsa test için MSDN den faydalanabilir yada Microsoft Müşteri Hizmetleri ile görüşerek ilgili medyayı sipariş verebilirsiniz.

İyi çalışmalar. 

Gönderildi : 30/01/2013 01:29

(@supercanki)
Eminent Member
Konu başlatıcı

Merhaba Ercan bey;

Sizinde bildiğiniz üzere kurulum medyalarının kopyalanması yasal olmayıp bu konuda portal üzerinden destek bulacağınızı sanmıyorum. MSDN aboneliğiniz varsa test için MSDN den faydalanabilir yada Microsoft Müşteri Hizmetleri ile görüşerek ilgili medyayı sipariş verebilirsiniz.

İyi çalışmalar. 

MSDN den Haziran 2006 yilinda kaldirildi bu tedalülden kalkmiş desteği bitmiş vadesi dolmuş microsoft malesef destek vermiyor telefon ve mail yolu ile görüşmeler yapildi Destek vermiyor çok eski olduğu için ve yeni tedalülden kalktiği için yasal sorumluluklari düşmüş durumdadir dağitilmasinda sıkıntı yok 

Gönderildi : 30/01/2013 01:45

(@supercanki)
Eminent Member
Konu başlatıcı

Aranan kan bulunmuştur teşekkürler

Gönderildi : 30/01/2013 06:55

(@serkanates)
Gönderiler: 1275
Üye

MSDN den Haziran 2006 yilinda kaldirildi bu tedalülden kalkmiş desteği bitmiş vadesi dolmuş microsoft malesef destek vermiyor telefon ve mail yolu ile görüşmeler yapildi Destek vermiyor çok eski olduğu için ve yeni tedalülden kalktiği için yasal sorumluluklari düşmüş durumdadir dağitilmasinda sıkıntı yok 

Destek vermediği doğru Ercan bey ancak tedavülden kalktığı gerekçesiyle asla dağıtılabilir duruma gelmez. Lisans sözleşmelerinin bir bitiş tarihi yoktur. Süreçler değişkenlik gösterse de bu konuda bir esneme yapılacağını sanmıyorum. Diyelim ki durum benim bildiğim gibi değil ve ben yanlış biliyorum, sizin yerinizde olsam bu konu ile ilgili Microsoft'tan yazılı teyid alır ondan sonra kurulum sürecine başlardım.

İyi çalışmalar. 

Gönderildi : 30/01/2013 16:18

Paylaş: