RC Remote Control
 
Bildirimler
Hepsini Temizle

RC Remote Control  

  RSS
Serkan GÜREL
(@SerkanGUREL)
Üye

Merhaba,

Şu anda çalışmış olduğum yerden önceki çalıştığım iş yerinde RC.exe kısayolu olan ve CCM Dosya paylaşımına girerek client programını yüklediğim programı şu anki işyerimde de kullanmak istiyorum fakat bir türlü aradığım programı bulamadım. Programı kullanıcı bilgisayarlarına bağlanırken kullanıyordum. Bana bu programı bulabilecek kimse var mı? Ayrıntısını tam olarak bilmediğim için forumda da arayamadım. Unutmadan programın kurulumu clientsetup.bat isimli bir dosya ile yapılıyordu ve bende RC.exe ile bağlantı sağlıyordum.

Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Teşekkürler. 

Alıntı
Gönderildi : 28/01/2013 19:34
Davut EREN
(@davuteren)
Üye

serkan selam 🙂 nasılsın? bu şekilde programı bulmamız çok mümkün değil. muhtemelen önceki çalıştığın şirkette SCCM kurulmuş olabilir biri de ona clientsetup.bat diye uygulama yazmıştır. SCCM nin clienti kurulduğunda uzaktan bağlantı çok daha basit oluyor.. yeni yerde SCCM kurulu mu bilgin var mı ?

CevapAlıntı
Gönderildi : 28/01/2013 19:53
Serkan GÜREL
(@SerkanGUREL)
Üye

Abi selam sana ihtiyacım var 🙂 bir ara telefonla rahatsız etcem seni. Yeni yerde 2 aylık deneme sürem olduğu için henüz birşeye dokunamıyorum. Ama bazı şeylerin işleyişi çok saçma o yüzden kendim çözmeye çalışıyorum. SCCM kurulu değil büyük ihtimalle. Lisans v.s. gerektirir mi?

CevapAlıntı
Gönderildi : 29/01/2013 12:26
Davut EREN
(@davuteren)
Üye

tamam serkan bi ara görüşürüz. yeni bir yere girdiğinde birşeylerin işleyişini anlayana kadaar 3 ay geçiyor.. şu denemesüresi muhabbetlerini de hiç sevmiyorum.. system center configuration manager lisanslı. uzak masaüstü için alternative olarak remote assistance kullanmanı öneriyorum.


http://www.cozumpark.com/blogs/windows_server/archive/2013/01/20/windows-server-2008-remote-assistant-kurulumu-ve-kullan-m.aspx


bu makaleden yararlanabilirsin.

CevapAlıntı
Gönderildi : 29/01/2013 14:51
Paylaş: