Forum

Lisans Sorunu

Bildirimler
Hepsini Temizle

Lisans Sorunu

6 Yazılar
3 Üyeler
0 Reactions
361 Görüntüleme
(@seyfullahtanriverdi)
Gönderiler: 362
Honorable Member
Konu başlatıcı

Merhaba Çözümpark ailesi,

Şirketimde bir kullanıcıda Sagemcom spiga cihaz var. Kablosuz ağları görmüyordu. Bende sistem geri yükleme yaptım. İşlem tamamlandıktan sonra etkinleştirme ekranı geliyor. Onaylıyorum. Etkinleştirildi diyor ve oturumu kapatıyor. Hayır desem yine kapatıyor. Orjinal sistem yüklü üzerinde. açılışta şöyle bir hata veriyor. 

"Bir sorun windowsun bu bilgisayar için lisans durumunu doğru olarak denetlenmesini engelledi.Devam edebilmek için windows kopyasının Microsoft tarafından etkinleştirilmesi gerekiyor."

Evet diyorum windows zaten etkinleştirildi diyor. Sizden konu hakkında yardım bekliyorum.

Gönderildi : 22/02/2012 13:05

(@serkantas)
Gönderiler: 950
Prominent Member

Bu Makinanız Anladığım Kadarıyla Xp İşletim Sistemine Sahip ... Daha Önce Başıma Gelmişti o Zamanlar Bir illegal Araç İle Ancak Çözdüm Ki Lisanslı Olmasına Rağmen ...

WPA kill İsminde Bir Dosya Var Onunla Bunu Deneyin Düzelecektir Bu Dosyayı Güvenli Mod'da Çalıştırmanız Gerekmektedir. 

Gönderildi : 22/02/2012 16:47

(@seyfullahtanriverdi)
Honorable Member
Konu başlatıcı

sorun yine devam ediyor. Bu etkinleştirme ekranını kaldırsan olmazmı?

WPA_kill=File not found:crypt hatası veriyor

Gönderildi : 22/02/2012 19:49

(@Anonim)
Gönderiler: 0

1. antivirüs kapalı iken deneyin.

2. onarım yapın.

Gönderildi : 22/02/2012 21:29

(@seyfullahtanriverdi)
Honorable Member
Konu başlatıcı

Konuyla ilgili çözüm bulundu. Ama son derece komedi gibi birşey,

Biz bu cihazı kablosuz sorunu dediler verdiler. Meğer FN + wifi tuşuna basılackmış. Kitapçığı sonradan verdiler. Wifi çözüldü.

Lisans ise orjinal oldoğunu söylediler. Lisans etiketinden yola çıkarak telefon ile etkinleştirme işlemi yapıldı. Lisans işlemi gerçekleşti. Böylece sorun halllolmmuş oldu. Herkese teşekkür ederim.

Gönderildi : 24/02/2012 20:11

(@serkantas)
Gönderiler: 950
Prominent Member

Sorununuzun Çözülmesine Sevindim Başarılar Dilerim.

Gönderildi : 27/02/2012 18:53

Paylaş: