Forum

Windows Xp bilgisay...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Windows Xp bilgisayar da aynı anda 2 kullanıcı çalıştırmak

5 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
468 Görüntüleme
(@TayfunAkcay)
Gönderiler: 74
Estimable Member
Konu başlatıcı

Merhaba Arkadaşlar,

Windows XP SP3 olan bir bilgisayarda biri yerel biri uzak olmak üzere iki farklı oturumla aynı anda çalışılabilinir mi ?

Eğer evet ise bunu nasıl yapabilirim ?

Teşekkürler. 

Gönderildi : 18/02/2012 20:12

(@TayfunAkcay)
Gönderiler: 74
Estimable Member
Konu başlatıcı

Google da şu adreste çözüm buldum. 
http://forum.donanimhaber.com/m_39011585/tm.htm  sanırım bu işimi görecek. Denemelerimi yapıp sonucunu bildiricem. Sizinde bildiğiniz farklı çözümler varsa yazın lütfen.

Gönderildi : 18/02/2012 20:20

(@Anonim)
Gönderiler: 0

dojop vb. aptal terminallerle kullanılabilir.

Gönderildi : 19/02/2012 02:36

(@AsumanTuysuz)
Gönderiler: 8
Active Member

Merhaba Arkadaşlar,

Windows XP SP3 olan bir bilgisayarda biri yerel biri uzak olmak üzere iki farklı oturumla aynı anda çalışılabilinir mi ?

Teşekkürler. 

Merhaba,

windows xp tarafında dilerseniz 10 kullanıcıya kadar işletim sisteminizi paylaştırabilirsiniz. Ncomputing erişim cihazları ile bahsettiğiniz şekilde çalışırsınız. Eğer sunucu işletim sistemi tarafında çalışmak isterseniz, tek ana makineyi 100 kullanıcıyla paylaştırmanıza izin veriyor.

Ncomputing sisteminin faydası kendi protokolü ile (UXP) kullanıcının oturum açmasını sağladığı için windowsun Rdp si ile uğraşmıyorsunuz. buda daha performanslı çalışmanızı sağlıyor.

detaylar için ncomputing firmasının türkiye distrübütörü dojop Teknoloji ile görüşebilirsiniz.

Gönderildi : 22/03/2012 21:30

(@AsumanTuysuz)
Gönderiler: 8
Active Member

Merhaba Arkadaşlar,

Teşekkürler. 

Merhaba,

windows xp tarafında dilerseniz 10 kullanıcıya kadar işletim sisteminizi paylaştırabilirsiniz. Ncomputing erişim cihazları ile bahsettiğiniz şekilde çalışırsınız. Eğer sunucu işletim sistemi tarafında çalışmak isterseniz, tek ana makineyi 100 kullanıcıyla paylaştırmanıza izin veriyor.

Ncomputing sisteminin faydası kendi protokolü ile (UXP) kullanıcının oturum açmasını sağladığı için windowsun Rdp si ile uğraşmıyorsunuz. buda daha performanslı çalışmanızı sağlıyor.

detaylar için ncomputing firmasının türkiye distrübütörü dojop Teknoloji ile görüşebilirsiniz.

Gönderildi : 22/03/2012 21:30

Paylaş: