Forum

Windows 7 domain ve...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Windows 7 domain ve lisans sorunu

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
326 Görüntüleme
(@HicabiYeniay)
Gönderiler: 4
Active Member
Konu başlatıcı

Windows 7 professional kurumsal lisans anahtarı ile sistem kurduğum ve domaine bağladığım bir bilgisayar, 1 ay kadar önce, bilgisayar üzerinde ve server üzerinde(server 2003) hiçbir işlem yapmadan domainden çıkmış ve deneme sürümüne dönüşmüş durumdaydı. Ayrıca çok ilginçtir ki ofis2007, adobe reader v.s yüklenen tüm programlarda kaldırılmış görünüyordu. Virüs taraması yapıldı ve birşey çıkmadı.

ofis v.s programları kurup, lisanslama işlemini tekrar yapıp sisteme dahil ettim. Bugüne kadar düzgün çalışıyordu, Ancak biraz önce tekrar aynı duruma dönmüş olduğunu öğrendim. Bu olay şimdiye kadar sadece bu bilgisayarda 2 defa meydana geldi. aynı şekilde sistem kurulup domaine dahil olan diğer bilgisayarlarda böyle bir problem görülmedi.

Sebebi ne olabilir? Acil yardımlarınızı bekliyorum.

Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

Gönderildi : 16/10/2010 22:09

(@rafets-ayata)
Gönderiler: 3820
Üye

Merhaba,

Win 2003 ve Win7 üzerindeki loglarda hata mesajları kontrol edip bize bu konuda bilgi verir misiniz ?

Not : Forum kurallarına aykırı konu başlığı açarsanız bekleme süreniz veya size cevap verecekler kurallara uymadığınız için cevap vermeyeceklerdir. Başlık düzeltilmiş bu nedenle sorunuzu cevaplıyorum lütfen forum kurallarını bir kez dahi olsa okuyunuz.

Gönderildi : 17/10/2010 04:41

Paylaş: