Forum

harddisk format

Bildirimler
Hepsini Temizle

harddisk format

5 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
321 Görüntüleme
(@sis_netdesk)
Gönderiler: 171
Reputable Member
Konu başlatıcı

merhaba;

kullanıcının yedeklerini almak için hardiskini başka bir bilgisayara bağlayıp yanlışlıkla (bu takılan bilgisayarda Local D: diski olarak görünmekte) format yaptırmışlar  ve işlem başlamadan kısa bir sürede durdurmuşlar.Doğal olarak kullanıcıların yedekleri gitmiş.Bu yedekleri zarar vermeden almamın bir yolu varmıdır.Disk üzerinde  başka bir kurulum yapılmamıştır.Konu hakkında yardımlarınızı rica ederim

Gönderildi : 15/10/2010 20:17

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18026
_

Merhaba,

Bunun için goback,recuve ve en önemlisi Easy recovery  programını kullanabilirsiniz.Bunlardan sonuç alınamayacak kadar durum kötü ve datalar bi o kadar önemli ise bir data kurtarma firması ile iletişim kurabilirsiniz.

Saygılarımla.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 15/10/2010 20:30

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

Merhaba,

Getdata back ve rstudio manager önerebilirim .Başarılı programlardır.

Keyifli çalışmalar.

Gönderildi : 18/10/2010 00:07

(@sis_netdesk)
Gönderiler: 171
Reputable Member
Konu başlatıcı

hocam merhaba;

Getdata back ıle sorunum cozuldu.Tesekkurler

Gönderildi : 27/10/2010 22:17

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

hocam merhaba;

Getdata back ıle sorunum cozuldu.Tesekkurler

Getdataback birçok kez datalarımı kurtarmıştır. İşinize yaraması sevindirici.

Keyifli çalışmalar.

Gönderildi : 28/10/2010 00:43

Paylaş: