Forum

Kaspersky Update Do...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Kaspersky Update Dosyasını geri yükleme ?

4 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
439 Görüntüleme
(@YunusOzturk)
Gönderiler: 102
Estimable Member
Konu başlatıcı

Kaspersky (KIS)  2010 yüklü bilgisayarımda ve belli bi zaman güncellemelerini bir dosyaya kopyasını oluşturdum ( Kaspersky ın ayarlarından güncelleme dosyalarını kopyalayacak dosyayı aktif hale getirdim) . Bu oluşturduğum dosyayı nasıl kullanabılırım her seferinde 70-80 Mb lık kaspersky güncellemesi yapmak istemiyorum (acronis ile yedek almıştım ) ve bu güncelleme dosyasını kullanarak tekrar update yapmak istemiyorum malum kota meselesi ve zaman kaybı.

İyi çalışmalar....

Gönderildi : 21/09/2010 22:59

(@m-hakancan)
Gönderiler: 1866
Noble Member

Merhabalar;

Kaspersky Internet Security ile kullandığımız KAV MP4 ürünlerinin menüler aynı mıdır bilemiyorum ama kurulum sırasında güncelleme bölümüne geldiğinizde eğer ayarlar seçeneği var ise burada yeni kaynak ekle diyip güncellemelerinizi sakladığınız klasörü ekleyelim ve internet sunucuları seçeneğinde ki işareti kaldıralım. Ardından da Update Now diyelim ve güncellemelerin tamamlanmasını bekleyelim. Güncellemeler tamamlandığında aynı yerden tekrar ayarlara girip eklemiş olduğunu klasörü kaldıralım ve kaspersky internet sunucuları seçeneğini işaretleyelim. Bu işlemin ardından kurulumunuza devam edebilirsiniz. Böylece KIS güncellemelerin tamamı yerine son paketleri indirecektir.

Kolay gelsin...

Gönderildi : 22/09/2010 01:23

(@YunusOzturk)
Gönderiler: 102
Estimable Member
Konu başlatıcı

Çok teşekkür ederim cevabınız için beni büyük bir dertten kurtardı.

İyiki var çözüm park 🙂

Gönderildi : 24/09/2010 22:59

(@m-hakancan)
Gönderiler: 1866
Noble Member

Rica ederim. Çözülmesine sevindim.

İyi çalışmalar...

Gönderildi : 25/09/2010 00:36

Paylaş: