İE8 Tempory İnterne...
 
Bildirimler
Hepsini Temizle

İE8 Tempory İnternet Files hk.  

  RSS
edinak
(@edinak)
Üye

Merhaba Çözümpark Ekibi,

Windows 7 Pro. işletim sistemi dahilinde İE8 kullanıyorum. Düne kadar video sitelerinde izlediğim videoları  C:\Users\ed\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files klasöründen alıp bilgisayarıma kaydedebiliyordum fakat şuan video izliyorum bakıyorum tempory klasörüne fakat kayıtlı değil. Yardımcı olabilirmisiniz?Saygılarımı sunarım...

 

 

Alıntı
Gönderildi : 01/09/2010 15:03
Hasan KOROGLU
(@HasanKOROGLU)
Üye

Bu konu için 3. parti yazılımları kullanmanı tavsiye ederim. Mesela Firefox ile birlikte floshgot eklentisini. Sayfada izlediğin videoları kaydedebiliyorsun direk.

CevapAlıntı
Gönderildi : 01/09/2010 16:45
edinak
(@edinak)
Üye

Öncelikle cevabınız için teşekkürler. Mozilla Firefox'ta Download Helper eklentisi var biliyorum fakat biz kotalı kullanıcılar için dezavantajlı oluyor. Hem video yüklerken kota gidiyor hem indirirken. Yani 50 mb. video size 100 mb. oluyor bu yüzden tecihim ie8.

CevapAlıntı
Gönderildi : 01/09/2010 18:47
Rıza ŞAHAN
(@www-rizasahan-com)
Değerli Üye Forum Yöneticisi

Merhaba firefox üzerinde bu işlemi yapabilirsiniz.Bunun için gizli dosyalar altında C:\Users\Administrator\AppData\Roaming\Mozilla cache klasöründe izlenen videoalrın flashların uzantısız halleri kaydedilir.Daha sonra bunu siz uzantısını ekleyerek açabilrisiniz.


En güzeli Speed bit video downloader izlediğiniz videoyu direk cache üzerinden indiriyor tekrardan kota gitmiyor.

CevapAlıntı
Gönderildi : 02/09/2010 00:47
Paylaş: