Forum

Bildirimler
Hepsini Temizle

windows 7

3 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
320 Görüntüleme
(@Anonim)
Gönderiler: 0
Konu başlatıcı

ilk olarak windows 7 ultimatae işletim sistemi kullanıorum ve bu şifreyi unuttuğum yada kaydbettiğim zman pc ye nasıl giriş yapabilrim ikinci olark windows 7 flash bellektenf ormat attım ve şu anda flashı tamamemn formatlamak istiorum ama biçinlendir d,iorum bçinlendiror fakat yine hdd görevinde gösterdiğim yer duruyor nasılş yapabilrim sonra olrak pc me skype yüklüorum herhangi bieşye yaparken pc mi çok yavaşlatıor neden olarabilir müisat olduğunuzda bana dönerseniz sevinirm

Gönderildi : 31/08/2010 13:28

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Merhaba,

1-Şifre verirken şifre hatırlatması için mantıklı bir hatırlatma bilgisi kullanın.Şifre kırılmaz ise erd ve türevi yazılımlar ile kırabilirsiniz.

2-Diskinizi formatladığınızda bir sorun olmaması lazım sürekli yaptığımız şey,

3-Skypenin son sürümünü yükleyin windows 7 desteği içeriyor olmasından emin olun.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 31/08/2010 14:33

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

Passwordu resetlemek için http://www.cozumpark.com/forums/thread/153877.aspx  incelyebilirsiniz. Flashdisk formatlamada ne gibi sıkıntınız var? Bilgisayarınız da donanımsal olarak ram ne kadar? Skype yğklediğinizde startuptan kaldırıp manuel olarak çalışıtırdığınızda da yavaşlık hissediliyor mu?

Keyifli çalışmalar.

Gönderildi : 01/09/2010 03:08

Paylaş: