Forum

HP Laserjet 1018 Wi...

Bildirimler
Hepsini Temizle

HP Laserjet 1018 Windows 7 sorunu

3 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
793 Görüntüleme
(@cozumpark)
Gönderiler: 16309
Illustrious Member Yönetici
Konu başlatıcı

Iyi gunler arkadaslar. Bizim is yerimizde 5-6 pc-lik kucuk bir ag var. Her sey normal ama HP Laserjet 1018 printer kurulu olan Windows XP yuklu ana bilgisayar var. Ama benim laptop HP Compaq Presario CQ62-230ER Windows 7 Ultimate X64 yuklu. Benim laptop aga bagli dosya ve internet alis-verisi yapa biliyorum amma yaziciyi paylasima acsam bile benim laptop onu goruyor ama driver sorunu cikarip baglanamiyor. Anladigim kadari ile bende Win7 olmasindan dolayi bu sorun cikti. Zaten error-da da boyle bi sey yaziyor. Diger butun pc-ler WinXP yuklu ve sorunsuz print yapa biliyorlar. Win7-yi degistirmeden bu sorunu nasil cozerim acaba?

Gönderildi : 31/08/2010 13:15

(@kaantekkol)
Gönderiler: 831
Noble Member

Hp nin web sayfasından bağlanmaya çalıştığınız yazıcı için 64 bit driver indirip denediniz mi? Belkide yazıcınızın işletim sisteminiz için uygun versiyonu bulunmuyordur.

Gönderildi : 31/08/2010 13:36

(@cozumpark)
Gönderiler: 16309
Illustrious Member Yönetici
Konu başlatıcı

Sorun kendiliyinden duzeldi ama ben bir sey yapmadim.  Ama diyelim x64 win7 driver buldum onu nereye install edicem? Bana print sharing ana makineden veriliyor. Ana makineye bagli printer. Ana makine de win xp x86 yuklu. Win7 x64 driveri ana makineye nasil yuklucem? o zaman temelli bozulur her sey?

Gönderildi : 03/09/2010 10:58

Paylaş: