Forum

Silinen dosyalar ha...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Silinen dosyalar hakkında hiren boot

5 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
785 Görüntüleme
(@serdaratacan)
Gönderiler: 244
Honorable Member
Konu başlatıcı

arkadaşlar hiren boot mini xp ile pcyi başlattım burada erd commander var içinde onunla 3 gün önceye geri aldım ( pc açılmadığı için bu işlemi yapmıştım ) pc açıldı yalnız masaüstündeki belgelerim word excel vs. bütün hepsi silinmiş . tekrar ileri almak istedim ileri bölümü açılmadı . bu silinen dosyalarımı hangi program ile geri getirebilirim yardımcı olurmusunuz sizin kullandığınız en iyi program varsa tavsiyelerinizi alabilirmiyim ?

Gönderildi : 26/07/2010 15:26

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32997
Illustrious Member Yönetici

Merhaba Serdar bey ;

Öncelikle system restore kişisel dosyaları kurtarmaz veya silmez ama sizde ilginç bir durum olmuş .Bunun için get databack tarzında yazılımlar kullanabilirsiniz.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 26/07/2010 16:40

(@VeyselUYAR)
Gönderiler: 233
Reputable Member

merhaba datalarınıza 3 parti yazılım olmadan ulaşabilme ihtimalinizde var. diski başka bir bilgisayara takıp kullanıcıların dosyalarını tam olarak kontrol edin.dosya ismi belge ismi ile diskte arama yapın..yerinde duruyordur.farklı kullanıcı ile oturm açılmış yada hesaplar bozulmuş olabilir.kurtarma yazılımı olarakta,R-studio önerebilrim.kolay gelsin 

Gönderildi : 26/07/2010 16:43

(@cozumpark)
Gönderiler: 16309

selam, ya GetDataBack yada EnCase

Gönderildi : 26/07/2010 22:54

(@cozumpark)
Gönderiler: 16309

arkadaşlar hiren boot mini xp ile pcyi başlattım burada erd commander var içinde onunla 3 gün önceye geri aldım ( pc açılmadığı için bu işlemi yapmıştım ) pc açıldı yalnız masaüstündeki belgelerim word excel vs. bütün hepsi silinmiş . tekrar ileri almak istedim ileri bölümü açılmadı . bu silinen dosyalarımı hangi program ile geri getirebilirim yardımcı olurmusunuz sizin kullandığınız en iyi program varsa tavsiyelerinizi alabilirmiyim ?

Merhaba,

Sistemin şuan ki halinin image'ını alıp , tekrar Erd Commander ile işlemi yaptığınız tarihe dönerseniz problem çözülecektir.

Kolay Gelsin

Gönderildi : 26/07/2010 23:47

Paylaş: