Forum

flash diskden xp ku...

Bildirimler
Hepsini Temizle

flash diskden xp kurma

7 Yazılar
5 Üyeler
0 Likes
475 Görüntüleme
(@sis_netdesk)
Gönderiler: 171
Reputable Member
Konu başlatıcı

merhaba;

Satış departmanımızın kullandıgı notebookları netbooklarla degıstırmem gerekmede.Isletım sıstemı Xp Sp2 olacaktır.Netbooklarda Cd room olmadıgı ıcın flash dan xp yı boot ettırıp yuklemem gerekmektedır.Arastırdıgımda  bı kac yontem var ama basarılı olmuyor.Sızden netbookları flashdan boot edıp xp yı yukleme konusunda yardımlarınızı rıca edıyorum...

saygılarımla...

Gönderildi : 23/02/2010 15:27

(@selimtanrikulu)
Gönderiler: 287
Reputable Member

Merhaba,

Dosyalar bölümünde mevcut.

http://www.cozumpark.com/files/folders/yuklemeler/entry53186.aspx

Gönderildi : 23/02/2010 16:41

(@sis_netdesk)
Reputable Member
Konu başlatıcı

hocam kaynak ıcın tesekkurler flashı boot olarak gosterıp formatı baslattım ancak iaahci.cat dosyasıdna sanırım sorun olustu.Yardımlarınız ıcın tesekkur ederım...

saygılarımla...

Gönderildi : 24/02/2010 15:08

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

Merhaba,

http://www.cozumpark.com/blogs/windows_xp/archive/2009/03/30/usb-flash-bellekten-ms-windows-xp-kurulumu.aspx  makaleden takip edebilirsiniz.

Keyifli çalışmalar.

Gönderildi : 24/02/2010 16:56

(@SerkanYalcin)
Gönderiler: 13
Active Member

Ben çoğu kişiye Winsetupfromusb programıyla kurulumu yapdım ve hiçbir sorun yaşamadım.Yapman gereken kurulum dosyalarını göstermen yeterli.Hatta bu programla Windows Vista ve 7 gibi dosyalarıda usb ile kurabilirsin.Piyasadaki en sağlam programdır.İyi çalışmalar.

İndirmek için burayı tıklaaa....

Gönderildi : 25/02/2010 04:12

(@sis_netdesk)
Reputable Member
Konu başlatıcı

tesekkurler program ıse yaradı.

Gönderildi : 04/03/2010 02:30

(@AhmetERSAHAN)
Gönderiler: 116
Estimable Member

bende daha önce usb den xp kurdum ama içim rahat etmedi cd den kurmak gibisi yok bence bazen hata verebiliyor usb ye dosyaları alırken eksik alabiliyor kurulum esnasında hata veriyor iyi bir programla bunu yapmak lazım ..

Gönderildi : 04/03/2010 02:41

Paylaş: