Forum

HDD klasör...

Bildirimler
Hepsini Temizle

HDD klasörü olduğu gibi bırakmak, silinmesini engellemek.

3 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
431 Görüntüleme
(@MertSert)
Gönderiler: 474
Prominent Member
Konu başlatıcı

Herkese Merhaba ;

Ne kadar ilginç soru varsa bende [:D]... HDD var olan bir klasör düşünün, Örnek ''Download'' bu klasörü nasıl kilitleyebilirim. Klakör şu özelliklere bürünebilir ;

Klasörü açamayacak, yada içini açabiliecek ama hiç bir şey SİLEMEYECEK.

Klasörü bütünüyle silemeyecek. Sil tuşuna bastığı zaman hata verecek.

İçine ekleme yapamayacak.

Yani açıkcası. Hiç bir müdahale olamayacak bu klasöre. Formattan başka. Bunu GPO'dan yapabilirmiyiz, 3 Party program yüklemeden yada başka bir kısa yolu varmıdır.

Saygılarımla.

Gönderildi : 20/10/2009 01:33

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18026
_

MErhaba,

Sanırım folder lock programı işinizi görür.Netten indirin gayet başarılı bir yazılım.

Saygılarımla

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 20/10/2009 01:49

(@MertSert)
Gönderiler: 474
Prominent Member
Konu başlatıcı

MErhaba,

Sanırım folder lock programı işinizi görür.Netten indirin gayet başarılı bir yazılım.

Saygılarımla

Folder Lock başarılı bir program. HDD bile kilitleyebiliyorsun şifre bilinmediği sürece programı bile kaldıramazsın. Fakat GPO'da bir çözüm arıyorum. GPO ile bütün Clientlara dağıtabilirim. Öbür türlü tek tek kurmak gerecek. Yinede çok teşekkür ederim öneriniz için. GPO için bir önerisi olan varmı aranızda yada rıza bey siz.

Saygılarımla.

Gönderildi : 20/10/2009 01:57

Paylaş: