Forum

domain user java

Bildirimler
Hepsini Temizle

domain user java

4 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
446 Görüntüleme
(@Anonim)
Gönderiler: 0
Konu başlatıcı

merhaba

ncomputıng olarak kullandıgım server uzerınde 10 kullanıcı baglanıyor.Aksigorta sitesine baglandıklarında logın sayfasının java'yı calıstırması gerekıyor.Fakat kullanıcılarda java calısmıyor.Explorer'a runas yaparak admınıstrator ıle calıstırırsam java calısıyor.sıteyı guvenlı sıtelere ekledım ısadann ızınlerı de verdım ama calıstıramadım.Yardımcı olabılırmısınız?

tesekkurler. 

Gönderildi : 19/10/2009 14:02

(@Anonim)

merhaba

ncomputıng olarak kullandıgım server uzerınde 10 kullanıcı baglanıyor.Aksigorta sitesine baglandıklarında logın sayfasının java'yı calıstırması gerekıyor.Fakat kullanıcılarda java calısmıyor.Explorer'a runas yaparak admınıstrator ıle calıstırırsam java calısıyor.sıteyı guvenlı sıtelere ekledım ısadann ızınlerı de verdım ama calıstıramadım.Yardımcı olabılırmısınız?

tesekkurler. 

merhaba kullanıcılara local adminlik vererek bağlanmasını sağlayın ordaki java kurulumunu kendi accountlarıyla çalıştırdıktan sonra sorun kalmayacaktır.

Gönderildi : 19/10/2009 14:30

(@mustafatasci)
Gönderiler: 1643
Üye

merhaba

tesekkurler. 

Merhaba,

Aksigortadaki sorun, javadan ziyade bir tane dosya değişimi diye hatırlıyorum, aksigorta destek hattı sana gerekli yönlendirmeli yapıyor, onlarla konuşursan bir tek dosya değiştirerek bu sorunu çözebiliyorsun,o şekilde hatırlıyorum.

Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 19/10/2009 14:37

(@Anonim)
Konu başlatıcı

merhaba,

dosya degısıklıgı dedıgınız explorer 7 de gereklı bır sorun bunuda kndı web sıtelerınde vermısler.ama aynı kullanıcıyla baska server uzerınde acıyoryorum sorunsuz calısyor.belkıde java kuruumundan sonra kaldırıp yenıden kurdum bu esnada restart ıstedıı.su an kullanıcılar baglı aksam restart edıcem belkı bu sekılde sorun duzelır.Burdan sonucu paylasırım.

Tesekkurler arkadaslar. 

Gönderildi : 19/10/2009 15:32

Paylaş: