Forum

Adobe flash player ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Adobe flash player hk

5 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
310 Görüntüleme
(@alperaykut)
Gönderiler: 259
Honorable Member
Konu başlatıcı

Selam Cilent pclerin bir coguna flashplayer sorunsuz yuklemem ragmen bazılarında su şekilde bir sorun cıkarıyor.Sorunlu Pc'de Flash bazı kısımları acıyor bazı yerleri acmıyor.Ozellikle user profilinde sorun cıktıgını dusunuyıorum.Aynı PC'de her user'da acıyor flash ancak Makina owner'da acmıoyor.İşin ilginci acmayan user'ı baska Pc'de flashı sorunsuz acıyor.Benim Mrk ettim Flash'ın Regeditte nerden izlerim.Logları varmıdır acamayınca.Umarım anlatabilmişidir.

Gönderildi : 02/07/2009 21:03

(@Anonim)
Gönderiler: 0

Merhaba,

Sorun çıkaran kullanıcının profilini silip tekrar oluşturmayı deneyebilirmisin?Regsiter Local Machine altında sadece yüklü olduğu path,version bilgisi vs gibi kısımları görebiliriz.

Bu arada eventlara düşen herhangi bir log var mıdır?

Gönderildi : 03/07/2009 01:04

(@alperaykut)
Gönderiler: 259
Honorable Member
Konu başlatıcı

İşin ilginci Profili silince duzeliyor.Zaten benim Sorunu Profili silmeden halletmek Regeditte hangi noktalara bakmam gerekiyor ? Cunku 500 Client var su an 3 Clientta yasadım.Ya 100 Tanesinde yasarsam diye sıkıntı bastı bu işi profil olmadan halletmenin bir yolu yok mu ?

Gönderildi : 03/07/2009 02:41

(@Anonim)

Problem yaşanan clientlardaki event durumu nedir?

Gönderildi : 03/07/2009 12:22

(@Anonim)

Problem yaşanan clientlardaki event durumu nedir?Register'da flash player ile alakalı herhangi izleme yapabileceğimiz bir bölüm yok.

Gönderildi : 03/07/2009 12:22

Paylaş: