Forum

Bildirimler
Hepsini Temizle

[Çözüldü] NVR için gizli kamera önerisi

6 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
623 Görüntüleme
(@emre1203)
Gönderiler: 8
Active Member
Konu başlatıcı

Selamlar

Öncelikle gizli kamera için gerekli mercilere bilgi aktarılmıstır.

Hilook marka poe nvr mevcut.'ONVIF' destekli Kablosuz olarak gizli kamera öneriniz var mıdır ?.Hırsızlık yapılıp yapılmadıgı acısından alınacaktır.

Gönderildi : 15/03/2023 11:59

ibrahim yildiz
(@ibrahimyildiz)
Gönderiler: 4287
Co-Helper

https://okyayevren.com/yayinlar/isverenin-isyerinde-guvenlik-kamerasi-kullanmasinin-kisisel-verilerin-korunmasi-bakimindan-degerlendirilmesi/

Bunlar hukuken problemli, dikkat gerektiren konular. Adı üstünde gizli o yüzden prof. ürün bulamazsınız sadece alarm pır görünümlü kablolu düzgün ürünler var herkes bilmiyor bunların cam olduğunu satışları yasal. Gizli denen ürünün fiziksel problemleri var ben daha önce yönetici ve odayı kullanan personel onayıyla içinde cam olan duvar saati almıştım ama işe yaramadı kablosuz, mini şeylerin enerji ve yönetim sorunu var.

'balık vermez, nasıl tutulabildiğine yönlendirir'
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız. Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz. Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 15/03/2023 15:35

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Merhaba,

Hukuki boyutunu gerekli hukuk desteği ile sağlamakla birlikte aşağıdaki ürünleri değerlendirebilirsiniz.

https://www.yoosee.com.tr/?SyfNmb=1&pt=T%C3%9CM+MODELLER

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 16/03/2023 14:17

(@nazmikavalci)
Gönderiler: 235
Reputable Member

Gizli olmamak kaydıyla kamera takmak serbest ama izlemek yasak. Şüpheli bir durum var ise sadece yasal yerlere baş vuru yapıp gerekli kişiler kayıtları alıyorlar. Fakat günümüzde öyle bir durum almış ki maç izler gibi izleniyor. Görüntüler alınıp herhangi bir personele polemiğe giremez.

Gönderildi : 16/03/2023 22:55

(@emre1203)
Gönderiler: 8
Active Member
Konu başlatıcı

@www-rizasahan-com Bir kaçmodel buldum.Tesekkürler

Gönderildi : 17/03/2023 23:36

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

@emre1203 

Ben teşekkür ederim. İyi çalışmalar.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 19/03/2023 14:24

Paylaş: